Alsancak Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Alsancak Dizi Oyuncuları, Konusu

alsancak-dizisi-hakkinda-bilinmeyenler

Alsancak Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Alsancak Dizi Oyuncuları, Konusu, alsancak dizisi ne zaman başlayacak, alsancak dizisi oyuncuları, Alsancak Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Alsancak Dizi Oyuncuları, Konusu, alsancak dizisi ne zaman başlıyor, alsancak dizisi oyuncu kadrosu, al sancak dizisi oyuncuları, al sancak dizisi ne zaman başlayacak, Alsancak Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Alsancak Dizi Oyuncuları, Konusu, al sancak dizisi konusu, sipahi dizisi Konusu,  AL SANCAK REPLİKLERİ tıkla

Alsancak Dizi Konusu


Farklı hikâyesi yapım gücü ve muhteşem oyuncu kadrosu ile TRT 1 ekranlarında yeni sezonun en iddialı yapımı olacak Alsancak Dizisinin ilk tanıtımı nefesleri kesti. Yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada büyük yankı uyandıran Alsancak dizisi kısa sürede yüz binlerce kez izlenirken binlerce yorum ve yoğun övgü aldı. Türk televizyon tarihinin en iddialı projesi olmaya aday Alsancak dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Alsancak dizisinin tanıtımında yer alan büyük yapım aksiyon ve duygu yüklü sahneler sosyal medyada çok konuşuldu. Dizinin başrol oyuncusu Uğur Güneş’in birileri var yaşatmak için yaşayan toprağa vatan eden birileri var şehadet için düşmana meydan okuyan, korkusuzca ileriye atılan birileri, vatanın namusunu bilen birileri, birileri giderse birileri gelir, azgın dalgaları dize getiren birileri var, bayrağı kan veren cennete evvelce giden nice gizli kahramanlar var, ülkesinin geleceğini düşünen uyumadan yıkılmadan gece gündüz savaşanlar var, birileri var barışın güvercinini savaşırsa kartalı olan biriler var birileri, biriler var mazluma merhamet eden bozuk dünya düzenine adalet getiren birileri var sözleri ile sosyal medya kullanıcıları tarafından defalarca paylaşıldı.


Kahraman Mehmetçiğimizin hikâyesi dünyada başlayan kargaşa çağı tüm ülkelerin güvenlik politikacının gözden geçirilmesine neden olur. Enerji havzalarının terör örgütlerinin kontrolüne bırakılmasıyla sınır güvenliğini sınırın çok ötesinde başladığı bir döneme girilir. Değişen şartlara uygun stratejiler geliştiren TSK özel kuvvetler bünyesinde yurt içi yurtdışı nokta atışı operasyonlar icra eden seçkin timler oluşturur but imlerden birisi de Alsancak timidir.  Yönetmenliğini Can Emre senaryosunu Atilla Engin Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı ‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsüm Ali İlhan üstlenirken dizinin kadrosunda ayrıca İdris Nebi Taşkan ve Ahmet Yenilmez gibi başarılı isimler yer alıyor. Sezonun en iddialı ve merakla beklenen Alsancak dizisi çok yakında TRT ekranlarında yer alacak.

Al Sancak Replikleri, Al Sancak Dizi Sözleri

 

Alsancak Dizisi oyuncuları


Alsancak dizisi oyuncuları;

·         Uğur Güneş

·         Gülsim Ali İhsan

·         İdris Nebi Taşkan

·         Ahmet Yenilmez

·         Esra Bilgiç

·         Emre Dinler

 

Author: Mihri

Bir cevap yazın