Behzat Ç. Hakkında Bilinmeyenler

Behzat Ç. Hakkında Bilinmeyenler, Behzat Ç. sansürsürsüz, Behzat Ç. Tüm Bölümler, behzat ç.’nin soyadı açıklandı, behzat ç. gerçekte kim, Behzat Ç. neden bitti, Behzat ç ekşi, Behzat Ç.: IMDb, behzat ç. kaç bölüm sürdü, behzat ç. nesime kimdir, BEHZAT Ç. AŞK SÖZLERİ,

Behzat ç.’nin Konusu

Behzat ç. Ankara ilinde polislik yapan amir olarak rol alıyor. Ankara ilinde cinayet bürosunda çalışan Behzat biraz agresif polis ve alanında başarılı bir memurdur. Geçmiş yıllarda çok acı çekmiş ve bunların etkisinde kalan bu polisimiz yanında seçilmiş memurlarla olayları çözüyor. İlginç olaylar ve çözülemeyecek cinayetleri çözen Behzat izleyicilerine korku, gerilim ve heyecan oluşturuyor. Tam bir polisiye dizisi olan bu dizimiz izlenmesi tavsiye edilmektedir.


 

Behzat ç.’nin soyadı açıklandı

Erdal Beşikçioğlu’nun Ç harfinin hiç bir şeyi temsil etmediğini dizinin ilgisi için konulmuş tesadüf bir harf olduğunu beyan etti.

Behzat Ç. Unutulmayan Replik Sözleri, Behzat Ç. Aşk Sözleri

Behzat ç oldukça çok izlenen ve samimi sahneleri olan bir dizidir. Dizi günlük yaşama yatkınlığı ve bir çok izleyici kitlesine hitap etmesi dizi için büyük bir avantaj olması yanında dizi içerisinde geçen aşk ve samimi sohbetler kendisinin fanını artıyor.


 

Behzat Ç. Kaç Bölüm Sürdü ?

Bu güzel dizi , 4 sezon ve toplam 105 bölümden sürdü. İzleyicilerine keyifli sahneler izleten bu dizi içerisinde bir çok söz ve şarkı geçmektedir. Eğer sizde merak ediyorsanız aşağıdaki LİNKE tıklayınız.

Behzat Ç. Sözleri

 

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir