Bir Erkeğin Sana Aşık Olmaya Başladığını Gösteren 5 İşaret

Bir-Erkeğin-Sana-Aşık-Olmaya-Basladıgını-Gösteren-5 İşaret.

Bir Erkeğin Sana Aşık Olmaya Başladığını Gösteren 5 İşaret, Bir erkeğin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız, Erkek aşık olduğunu nasıl belli eder, Uzaktan aşık erkek nasıl anlaşılır, Bir Erkeğin Sana Aşık Olmaya Başladığını Gösteren 5 İşaret, Aşık olan erkek nasıl davranır, Erkek aşıksa nasıl bakar, Aşık erkek tavırları, Evli bir erkeğin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız, Bir Erkeğin Sana Aşık Olmaya Başladığını Gösteren 5 İşaret, Bir erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız,

Bir Erkeğin Sana Aşık Olmaya Başladığını Gösteren 5 İşaret


Kızlar bunu tam olarak algılayamayabilirler çünkü erkekte bir saklama güdüsü vardır. Göstermeyim, ifade etmemeliyim gibi ama açık verirler. Her hareketini aslında anlayabiliriz.

1-      Hiç umulmadık anlarda mesaj atar.

Otomatiğe binen mesajlar sağlıklı bir ilişkinin işareti değildir. Birçok kadının yanılgısıdır bu. ‘bana günaydın mesajı atmıyor, bana iyi geceler mesajı atmıyor’ bunların bir önemi yok arkadaşlar. Saati günü belli mesajlar hiçbir şey ifade etmez. Beklenmedik anlarda atılan içinden gelen mesajlar aniden atıyorsa bilin ki bu erkek aşka düşüyorlardır. Duygu içeren mesajlar hissi olanlar erkeğin âşık olmaya başladığını gösterir.

2-      Cinsellik için asla ısrar etmez

İlişkinin başında sizi tanımadan bu konuda ısrar etmez. Duygu odaklıdır. Kesinlikle sizin rahatlığınıza önem verir. Baskılayıcı hareketlere girmez. Bir erkek âşık olmaya başladığında o kadın erkek için önemli olmaya başlar. Ben bunu kaybetmeyim diye düşünür. Hem bu duyguyu hem bu ilişkiyi korur. Sahip çıkmaya çalışır. Hayatım sen ne zaman istersen der.


3-      Senin en sakar hallerini sever ve birlikte salaklık yapabilirsiniz.

Sizin indiğiniz seviyeye inip kendisi de çocuklaşabiliyorsa seviyor demekti. O kafasında sizinle uyuşabiliyor. Bu erkek aşkın çilingiridir. İş kimliğinde ciddi biri olabilir ama o an sizinle çocuklaşabilir ve şakalaşabilir. Bu erkeğin aşka düşmeye başladığının ilk belirtileri olabilir.

4-      Kendisinin değişimine izin vermesi.


Başka zamanlar yapmayacağı şeyleri sizin için yapıyorsa, kendi ritüellerini değiştirebiliyorsa, kendi rahatlıklarını değiştiriyorsa, yapmam dediklerini yapıyorsa, sizin hobilerinize uyum sağlıyorsa kısacası kendini değiştiriyorsa size tutuldu demektir.

5-      Seni her durumda korur ve kollar, ait hissederse.

Erkek sevdiği bir kadını korumayı ve kollamayı sever. Sevmeye başladığında bu durum ortaya çıkar. Aidiyet duygusunu yaşamaya başladığında o da kendini buna kaptırır.

Author: Mihri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir