Bir kıza ilk mesaj ne olmalı?, İlk mesaj nasıl atılmalı?

ilk-mesaj-ne-olmali

Bir kıza ilk mesaj ne olmalı?, İlk mesaj nasıl atılmalı?, Dm den kıza ilk mesaj, Bir kıza ilk mesaj, Tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri Instagram, Yaratıcı ilk mesaj, Dm den ilk mesaj örnekleri, Hoşlanılan kıza ilk mesaj, Tanismak için ilk mesaj, Tanımadığın kıza ilk mesaj WhatsApp


Bir kıza ilk mesaj ne olmalı?

Çoğu ilişki uzmanına göre zor bir soru olan bir kıza ilk mesaj ne olmalı? sorusuna birçok yanıt var. Ama bu cevaplarda verilen örnekler ve durumlar göz önüne alınmamakta. Bir Kıza ilk mesaj ne olmalı derken nerede, hangi ortam da veya ne durumda bunlar genelde atlanarak verilen cevaplardır. Eğer öncelikle ilk mesajınızı atmak için bu analizde bulunmazsanız attığınız ilk mesaj olumlu bir karşılık bulmama olasılığı daha yüksek olacaktır.


Genelde bu cevaplardan yararlananlar ”yaptık ama olmadı” diyor. Peki, sen bu ilk mesajını nerde nasıl attın? Belki masaj attığın kişi ruh hali durumunda kötü veya çok mutlu kimseye ihtiyaç duymuyor. O zaman bu durumda ne yapmalıyız?

Aşama aşama ilerleyeceğimiz bir konu olan ilk mesaj ne olmalı? Başlığımız öncelikle analiz ederek başlayabiliriz.


İlk mesaj nasıl atılmalı?

1.    Karşı taraftaki kişinin müsait zamanını kollamak…

2.    Az da olsa ruh halini çözebilmek.

3.    Nerede olduğuna dikkat etmek…


Bu üç maddeyi sağladıktan sonra diyelim müsait ve mesajlaşmak için uygun bir yerde. Sıra geldi ruh haline. Diyelim ki bir sınavdan çıktı ve edindiğimiz bilgiye göre sınavı kötü geçti. Burada ilk mesajımız onu teselli etmek üzere olabilir. Örneğin; “merhaba nasılsın iyi misin? Sınava girdiğini duydum birkaç arkadaşımda bu sınava girdi ve çok kötü geçmiş sınav çok zormuş. Senin nasıl geçti? Sence de zor muydu?” buna benzer bilir. Tabi ki tam olarak ruh halini bilmeniz imkânsız. Ama az da olsa ilgilendiğiniz kişinin ruh halini bilebilirsiniz.


Burada verilen örnek yani ruh hali sizinle uyuşmadığını düşünüyorsanız size daha uygun ilk mesaj örneği bulmamız için bizimle iletişime geçin, mail bırakın.

İLETİŞİM İÇİN tıkla.

Author: Musti

Bir yanıt yazın