Bir Kızı Sosyal Medyada Etkileme, Zor Kız Etkileme 10 kuralı

bir-kizi-sosyal-medyadan-etkileme

Bir Kızı Sosyal Medyada Etkileme, Zor Kız Etkileme 10 kuralı, Kadınları etkilemenin yolları Sırları ve tek teknikleri, Sosyal medyada kıza ilk mesaj, Bir kıza sosyal medyadan açılmak, Takip isteği atan kıza ne Yazılır, Instagram dm den yürüme mesajları, Dm den kıza nasıl yürünür, İnstagramdan yazan erkek, Zor kızı tavlamak,

Bir Kızı Sosyal Medyada Etkileme


Hoşlandığınız kızı etkilemek için özellikle bir kızı sosyal medyada etkileme yolları aslında çok basit. Tabi basit dememizdeki asıl olay kızın sizden hoşlanması ve size ilgi duymasıyla olur eğer size ilgili değilse basit tabiri biraz havada kalır. Gelin sizlerle bu 10 kuralı inceleyelim ve yorumlayalım.

Bu kurallarımız zor kızı etkilemek için kullanılabilir ama sonuç olarak ilgi göstermek her zaman iş görmüş onun düşünmek bir kızı etkilemenin en basit yoludur. İkinci aşamada bu notumuzu unutmayın.

Bir Kızı Sosyal Medyada Etkileme, Zor Kız Etkileme 10 kuralı


  1. Olmazsa olması tabi ki karizmatik fotoğraflar atmak. Amaç kızın dikkatini çekmek ve kendimizi fark ettirmek.
  2. Kesinlikle kızın gönderilerini beğenmiyoruz. Çünkü kız merak edecektir. Hatta sizin onu takmadığını umursamadığını fark edecek bu şekilde sizi yaklaşmak isteyecektir.
  3. Hikayelerine olabildiğince geç bakarak yine bir merak uyandıracak ve sanki hep onu takip ediyormuş hissi uyandırmayacaktır. Bu önemli çünkü kızlar için kesinlikle bir erkek hemen ulaşılır olmamalı.
  4. Çok abartmadan güzel hikayeler atarak onun dikkatini çekebilirsiniz.
  5. Gittiğiniz bir elit kafeyi veya mekanı hikaye atmak ve cool davranmak.
  6. Asla unutmayın araba veya motor fotoğrafı atmak kızlarda tam bir risk çünkü bazı kızlar bunda hoşlanırken bazıları nefret edebilir.
  7. Çok paylaşım yapmayarak sosyal medyadan kız etkileme olağan bir şeydir. Çünkü kız merak edecek ve sizi sürekli takip edecektir.
  8. Bir kızı sosyal medyada etkileme yolunda arkadaş listenize çok dikkat etmelisiniz ve temizlemelisiniz.
  9. Eğer bir yeğeniniz varsa veya bir hayvanınız varsa kesinlikle hikaye atın ve kızın mesaj atmasını bekleyin kesinlikle bu kızı etkileyecektir.
  10. En önemlisi takip etmeyin takip edilin sonuç olarak kaçan kovalanır.

Bunun gibi ilişkilerinizde merak ettiğiniz konularda sizin yanınızdayız. Bizi takip etmeyi unutmayın. Eğer farklı bir görüş düşünceniz varsa aşağıda yorumlarda bize söyleyin. Diğer kullanıcılarımıza fikir kaynağı olması için sizlerin de düşüncelerinize ihtiyacımız var.

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir