Burçların en komik özellikleri, Burçların ilginç özellikleri

burclarin-en-komik-ozellikleri

Burçların en komik özellikleri, Burçların ilginç özellikleri, En komik burçlar sıralaması, Komik burçlar, Burçların ilginç özellikleri, Burçların en belirgin özellikleri, Burçların özellikleri, En eğlenceli burç, En komik burçlar, Burçların enleri, Burçların en belirgin fiziksel özellikleri, Burçların enleri, Burçların karakteristik özellikleri, Burç özellikleri, İslami burçlar ve özellikleri, Burçların En komik Özellikleri, Burçların fiziksel özellikleri, Burçların genel özellikleri maddeler halinde,


Burçların en komik özellikleri, Burçların ilginç özellikleri

Koç Burcu

Akılcı ve bilimsel yaklaşan olayları bilimi uygun değerlendiren ve görüşlere saygılı birisidir. Genelde bilimsel araştırmayı seven ve tam sadık güçlü bir kişiliği vardır. Koç burcun en komik özelliği tipidir.

Boğa Burcu

Biraz sinirli ve olaylara hemen parlayan çok gülmeyi sevmeyen komedi türünden hoşlanmayan bu burç genelde öfkelidir. Konuları anlamadan dinlemeden değerlendire bilir. Boğa burcun en komik özelliği sinirli halidir.


İkizler Burcu

Kararsız dediğimiz bu burç hayatta ikileme düşmeden duramaz. Genelde başka bir yüzü de bulunan burç en fazla dikkat edilmesi gereken burçlardan birisidir. Koç burcunun en komik özelliği şaşırmış arada kalmış halidir.

Yengeç

Yengeç Burcu Sohbet etmeyi seven olaylara karışmadan duramayan bu burç isminden de anlaşılacağı üzere dedikodu seven bir kişi tuttuğu zaman bırakmayan bir yapısı vardır.

Aslan Burcu

Tam bir lider ruhu olan bu burç genelde mesleklerde amir, müdür statüsünde bulunur. Gayet sakin ve kararlı bir şekilde ilerler. Arkadaşlarını asla mağdur etmez.

Başak Burcu

Üretmeyi seven bu insan genelde doğayı hayvanları sever ve ilgilenir. Kesinlikle bir evcil hayvanı vardır. Eğer yoksa edinmek ister. Doğayı seven, hayvanı seven herkesi sever unutmayalım sevgili okur.

Terazi Burcu

Nerde olursa olsun adaleti koruyan adaleti savunan bu burç hak yemez ve sizin de hakkınızı her daim savunur.

Akrep Burcu

İkinci dikkat etmeniz gereken burç olabilir. Hani derler ya bir lafıyla ölüme götürür işte bu burç olabilir. Çok keskin kararlar alır ve asla vicdan acıma gibi duyguları yoktur.


Yay Burcu

Konulara ne olursa olsun anlayışla yaklaşır ve mantık ne gerektiriyorsa onu uygular. Çok rahattırlar kendini kasmaz asla zorlamaz. Hatta şöyle ki her yere geç kalırlar.

Oğlak Burcu

Yaşlı bile olsa genç gibi davranmak gezmek eğlenmek onlar için vazgeçilmezdir. Tek sorun şu ki maddi açıdan yetersiz olabilirler.


Kova Burcu

İşte en favori burç. Kova burcu komik, eğlenceli, sevecen bir burçtur. Arkadaşlarına asla ihanet etmez. Kesinlikle mantıklı kararları vardır. Aşk hayatı ise sadık güvenilirdir. Eğer kova tanıdığınız varsa çok şanslısınız. Çünkü en komik burç kovadır.

Balık Burcu 

Bildiğiniz gibi çok duygusal abartı şekilde ağlamayı severler. Ama dost veya aşk için ideal bir eştir. Genelde kalpleri ile karar verir sevmediği şeyi yapmak istemezler.

Burçlar ve Ayları

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir