Dahmer Gerçek Hikayesi, Dahmer Kan Donduran Hikayesi

dahmer-gercek-hikayesi

Dahmer Gerçek Hikayesi, Dahmer Kan Donduran Hikayesi, Dahmer İZLE, dahmer netflix, dahmer oyuncuları, jeffrey dahmer kurbanları, dahmer ekşi, dahmer imdb, david dahmer, dahmer konusu, jeffrey dahmer babası, Dahmer sözleri TIKLA,

Dahmer Gerçek Hikayesi

Jeffrey kötü bir çocukluk geçirir. Aile içerisinde şiddet anne ve babası arasında kötü olaylara şahit olur. Babasının biyoloji öğretmeni olması ve genelde çocukken yanında canlıları öldürüp içerisini deşmesi Jeffrey çocukken bunların hepsine şahit olur. Annesinin intiharına babasının annesine kötü davranmasına gibi bir çok olaya şahit olan çocuk büyüdükçe ona canlıları öldürmesi artık bir hobi haline gelir. Hayvanlara karşı olan bu hobi artık yavaş yavaş insanlara geçmeye başladı. Bunun sonucu olarak 17 insanı katleden onları öldürüp iç organlarını çıkartan saklayan veya yiyen birisine dönüştü. Bu akıl almaz olay en son fark edildi ve hapse girdi.


 

Jeffrey Dahmer Kimdir?

Jeffrey Lionel Dahmer Dahmer, 21 Mayıs 1960 tarihinde ABD’nin Wisconsin eyaletinin Milwaukee şehrinde Joyce Annette  ve analitik kimyacı Lionel Herbert Dahmer’ın oğlu olarak dünyaya geldi. 

Dahmer Dizi Sözleri, Dahmer Replikleri

Jeffrey Dahmer Belgeseli

Jeffrey Dahmer’in Hikayesi  21 Eylül 2022’de Netflix’te yayına girdi. ABD’de 1978-1991 yılları arasında en az 17 erkeği öldüren Jeffrey Dahmer’in hayatını konu edindi.

Dizide görenler Jeffrey Dahmer’in gözlükleri 150 bin dolar karşılığında satılığa çıkardı.

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir