Dm den Kıza Atılacak İlk Mesaj, Hoşlanılan Kıza İlk Mesaj

dm-den-kiza-atilacak-ilk-mesaj

Dm den Kıza Atılacak İlk Mesaj, Hoşlanılan Kıza İlk Mesaj, Tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri Instagram, Dm den ilk mesaj örnekleri, Yaratıcı ilk mesaj, Hoşlanılan kıza ilk mesaj, Komik tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri, Dm den Kıza Atılacak İlk Mesaj, Hoşlanılan Kıza İlk Mesaj, Kıza ilk mesaj, Tanımadığın kıza ilk mesaj whatsapp, Tanismak için ilk mesaj, 


Dm den Kıza Atılacak İlk Mesaj, Hoşlanılan Kıza İlk Mesaj

Tanışmak için birçok yol vardır. Bunlardan birisi sosyal medya dm kutusu dediğimiz mesajlaşma platformu. Daha çok cesaretli olduğumuz bu yerde sorun şu ki dm’den kıza ilk mesaj ne olmalı? Yapılan araştırmalara göre merak uyandırıcı bir cümleye karşı tarafın tepki verme olasılığı daha yüksek. Tanımadığın kıza ilk mesaj atmak için merak ettirici bir unsur olabilir. Tabi bunun yanında yaratıcı ilk mesaj önemini korur. Bu yazımızda sizlere dm den ilk mesaj örneklerini inceleyeceğiz. Öncellikle hoşlanılan kıza ilk mesaj atmak yerine önce onu fazlasıyla tanımak gerekir. Dm den ilk mesaj bu aşamadan sonra atılabilir.


Tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri Instagram platformunda nasıl olur ve konuları nelerdir? Bu ilk mesajımızın tanışmak için ilk mesaj olduğunun farkına varalım ve bu şekilde bir mesaj atalım. Komik bir dm mesajı karşı tarafınızdaki kişiyi etkilemesi en az merak uyandırıcı bir mesaj kadar etkilidir. Bunları bildiğimize göre peki dm den atılan mesaj örnekleri ne?


Tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri Instagram, Dm den ilk mesaj örnekleri

-Seni şikâyet edeceğim. Seni engelleyeceğim. Uygunsuz işaretleyeceğim!

+Aa neden?

-Güzelliğinle diğer kadınlara haksızlık ediyorsun.

+ Hadi be sen o musun?

+ Bakar mısın sana bir şey sormam gerekiyor?

+ Bir dk ben seni görmüştüm.

+ İnanmıyorum sonun da buldum seni

+ Of ya sonun da


Buna benzer mesajlar hem merak ettirecek hem de komik gelecektir. Olumsuz olsa da bir cevap alma olasılığı çok yüksek. İlk tanışmanızda yapmanız gereken altın kurallar var bunları da uygulamadan adım atmayın. Altın kuralları incelemek için Tıkla.

Author: Musti

Bir cevap yazın