En Hamarat Benim Hakkında Bilinmeyenler

En Hamarat Benim Hakkında Bilinmeyenler, yazımızda sizlere detaylarından bahsedeceğiz. Öncelikle En hamarat benim Fox Tv kanalında yayınlanan bir yarışmadır. En Hamarat Benim bilinmeyenler veya merak edilenleri yazı içeriğimizde paylaştık. Detaylı bilgiler ve başvuru için bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.


En Hamarat Benim Hangi Gün ve Saat Kaçta Başlıyor?

Güzel bir yarışma olan En Hamarat Benim Fox TV’ de hafta İçi Her Gün 13.00 – Yeni Bölüm olmak üzere devam ediyor. En Hamarat Benim son bölümü 292. Bölüm yayında hemen izleyebilirsiniz.

En Hamarat Benim Başvuru Formu

Yarışma başvurusu için Fox Tv’nin internet sitesi üzerinden yapılıyor. En Hamarat Benim yarışma programında amaç ve hedef ise göz hapsinde kalarak evini temizlemek ve diğer yarışmacılara göstererek puanlatmaktır.


Amacı diğer yarışmacılardan daha fazla puan almak ve yarışma sonunda en fazla puana sahip olmaktır. Haliyle en fazla puanı alan yarışmacı yarışmayı kazanır. Peki ödül ne?

15 bin TL olan ödül her hafta verilmekte. Program bir değişikliğe giderek 15 bin tl olan ödülü artık 20.000 tl olarak ödeyecek. En Hamarat Benim yarışmacısı eğer yarışmayı kazanırsa hafta sonu 20.000 tl ödülünü almaya hak kazanacak.

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir