Erkeği Kendine Nasıl Bağlarsın, Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım

erkegi-kendine-nasil-baglarsin

Erkeği kendine nasıl bağlarsın, erkek arkadaşımı kendime nasıl bağlarım, Mesajda erkeği kendine bağlamak, Sanaldan bir erkeği kendine nasıl aşık edersin, Birini kendine nasıl bağlarsın, Seni sevmeyen birini kendine nasıl aşık edersin, Erkeği kendine nasıl bağlarsın, erkek arkadaşımı kendime nasıl bağlarım, Sevgilini kendine nasıl bağlarsın, Erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı, Yattığın erkeği aşık etmek, Uzaktaki bir erkeği kendine nasıl aşık edersin,

Erkeği Kendine Nasıl bağlarsın, Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım


Aslında bu bazı taraflardan zor görülen bir mesele fakat bazı hata noktaları var ve bu hata noktalarını yapmadığımız zaman gayet mümkün bir olay. Kadınlar her zaman doğru adam neden yok diye sorarlar. Bunun üç nedeni vardır; erkeklerin yetiştirilme sistemi. Erkekler genel olarak çok fazla şımarık şekilde yetiştiriliyorlar. Adamlar kendilerini bir şey sanıyorlar ve kadınlara düzgün davranmıyorlar. İkincisi; Türkiye’de ki empati eksikliği. Bir kızın duyguları, o kadına ne hissettirdiği kadına yanlış bir ley yaptığı zaman kendilerine yansımaları umurlarında değil. Dolasıyla erkek kadınların duyguları ile ilgilenmiyor. Üçüncüsü; sosyal medya da erkeklere toplu bir mesaj atılması. Erkek düzgün ilişki yaşamak istese bile ona hadi gel şunu yapalım bunu yapalım diyen bir sürü kadın var. Normal ilişki yaşayan bir erkek bile bunu düşünebiliyor.


Mesajda erkeği kendine bağlamak, Sanaldan bir erkeği kendine nasıl aşık edersin,

Kimse aşık bir kadın kadar büyük yatırımcı değildir. Yatırım ilişkide verilen emektir. Maddi, manevi tüm yatırımlardır. Sevdiği zaman kadın aşkını öz benliğini, hayatını her şeyini verebilir fakat erkek beyni buna müsait değildir. Kadının üstünlüğü buradadır. Erkek ise bu sevgiyi anlamada zorlanır. Olay burada başlıyor. Kadınlar erkeklere büyük bir sevgi hissettikleri zaman ellerindeki her şeyi veriyorlar ama bir fideyi düşünün o kadar su veremezsiniz. Erkeğe de bu kadar ilgi ve sevgi veremezsiniz. Hatalar zinciri burada başlıyor. Tüm aşkınızı göstermemeniz gerekiyor. Erkekler bunu karşılayacak anlayacak durumda değildir. Bu tamamen ilgisizlik demek değildir. Her şeyin ortasını bulmalısınız.


Birini kendine nasıl bağlarsın, Seni sevmeyen birini kendine nasıl aşık edersin

SABIR; ilişkilerin başında henüz tanıma aşamasında beklemelisiniz. Sabretmelisiniz. 30 gün içinde cinsellik yapmamalısınız. Adamın amacını anlamak için sabret. Duygularını kontrol et. Dengeleyip duygularınızı kontrol ettiğiniz anda farkına varacaksınız ve onu kendine bağlayacaksınız.

 GİZEMLİ OLMAK; her şeyi anlatmayın bazı şeyleri söylemeyin ki sizi merak etsin.  Adam sizi merak etsin. Ya giderse korkusuna kapılmayın. Gizemi yarattığın zaman dikkatini çekersin. Sosyal hayatınızdan ödün vermeyin. Gizemli olun ve hayatınızı sürdürün.

UMURSAMAZLIK; ilişkinin başında adamın her şeyine takılmamalısınız. Kıskanmıyormuş gibi davranmak. Karakterini ortaya koymalısın. Gerektiği yerde frene basın.

FLÖRTLEŞMEYİ KESMEYİN; ya seni sevdiğimi de nerden çıkardın gibi. Oyun oynamayı kesmeyin. Espriler devam etmeli. Senin yakışıklı olmandan hoşlanmıyorum gibiJ kendisini kaybetmek istemeyen erkek bunu anlar.

 

 

Author: Mihri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir