Erkekler Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik

Erkekler Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik, Erkeklerin özel halleri nelerdir, Erkeklerin anlatmadığı ama kadınların bilmesi gerekenler, Erkekler hakkında acımasız gerçekler, Erkekler hakkında tavsiyeler, Erkekler hakkında bilinmesi gerekenler cinsellik, Erkekler Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik, Erkekler hakkında bilinmeyenler, Erkeklerin özel şeyleri, Erkeklerin özel bölgesine ne denir, Erkeklerin anlatmadığı ama kadınların bilmesi gerekenler, Erkeklerin özel halleri nelerdir, Erkekler hakkında bilgiler aşk, Evlenmeden önce cinsellikle ilgili bilinmesi gerekenler, Erkekler hakkında acımasız gerçekler, Erkekler hakkında bilinmesi gerekenler cinsellik, Erkekler hakkında tavsiyeler, Erkekler hakkında bilgiler

Erkekler Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik, Erkeklerin özel halleri nelerdir

1.Erkeklerin geneli bakımlı ve güzel kadınlardan etkilendikleri bilinen bir doğrudur. Ancak yeni uyanmış pijamalı haliniz de onları baştan çıkarabilir etkiler. Erkekler, doğal hallerinizi gördüklerinde sizi kendilerine daha yakın hissedip son derece çekici buluyorlar.

2.Bir aşık olan erkek, duygularını paylaşır ve sevgilisini güldürmeye çalışır, ona bol bol sarılıp yakın davranır ve öpmekten de asla çekinmez. Kısacası sevgilisine  samimi hata çok daha fazla sevgi dolu davranır.

3.Erkeklerin yatakta sadece cinsel ilişki düşündüklerini sanıyorsanız ama çok yanılıyorsunuz. Erkekler, sevgililerine sarılmayı kadınların düşündüklerinden çok daha fazla severler.

4.Erkekler, ilişkide ilk olmak hatta ilk Seni seviyorum diyen taraf olmaktan çekinmezler. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre erkeklerin %65’i bu konularda oldukça açık.


 

Erkekler Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik, Erkekler hakkında bilinmeyenler

5.Babalar günü ABD’ de ortaya çıkmıştır. Bir baba tek başına 6 çocuğunu büyüttüğü için her yıl babalar gün kutlanmaya başlanmıştır.

6.”Baba” kelimesi 16.yüzyılda İngilizler tarafından çıkarılmıştır. Kökü Galler’e dayanmaktadır.

7.Ortalama yetişkin bir erkek, yetişkin bir kadına göre %60 daha fazla kas kütlesine ve vücut yağ oranına sahiptir.

8.Erkek sembolü olan daire içerisinde yukarı doğru bakan ok, aynı zamanda mars gezegeninin de bir sembolüdür.

9.Adem elması erkeklerde ergenlikte boynunda çıkan özelliktir. Çene altında buluna bilye büyüklüğündeki çıkıntı.

10.Bilinenin aksine Erkekler kadınlara oranla eşlerine daha fazla bağlı olurlar. Bu nedenle de daha kıskanç ve daha öfkeli olmaktadırlar.

Author: Musti

Bir cevap yazın