Erkekler kadınlar hakkında ne konuşur

erkekler-kadinlar-hakkinda-ne-konusur

Erkekler kadınlar hakkında ne konuşur, Erkeklerin konuştuğu konular, Erkekler aralarında cinsellik konuşur mu?, Erkekler arasındaki şifreler, Erkekler kendi aralarında ne konuşur, 


Erkekler kadınlar hakkında ne konuşur?

Genelde erkekler kadın hakkında ne konuşur, kadınlar hakkında kendi aralarında nelerin üzerinde durular hep merak edilmiştir. Erkekler üç aşamada sınıfladığı kadınlar hakkında konuşma stili değişir.

Birincisi erkekler yeni tanıştığı bir kız hakkında onda gördüğü, garip geldiği hareketleri ve onun ne düşündüğü, nasıl konuştuğu gibi özelliklerini konuşur. Kısaca yeni tanıştığı kişiyi değerlendirir. Kötü veya iyi fark etmez.


İkincisi gördüğü beğendiği bir kadın hakkında erkeklerin aralarında konuştuğu hangi yönde beğendiği belirler. Mesela güzel bulduysa abartılı şekilde onun özelliklerini anlatır. Evlilik düşünerek güzel bulduysa asla birisiyle bu konu hakkında konuşmaz çünkü o onun için kıskançlık dilimine girmiştir.

Üçüncüsü evli olan ve evlilikten yorulan erkekler aralarında eşini şikâyet ederler. Tabi bunu yine evli erkekler ile yaparlar. Genelde eşinin temizlik yapmadığı, ona ilgi göstermediği, yemekleri kötü yaptığı ve buna benzer olayları konuşurlar.


Doğrusu erkekler kadınlar hakkında araların çokta konuşmazlar. Kısa ve öz konuşurlar sonuç odaklı konuşmalar yapıp konuşmayı daha da uzatmazlar. Ama kadınlar için aynı şeyi söyleyemeyiz. Oldukça değerlendirme yapan kadınlar ince ince her konuyu konuşurlar. Erkekler bu yüzden kadınlar hakkında biraz tecrübesiz kalırlar.


Yapılan büyük hatalardan biriside kadınların erkekler hakkında çok konuşmadığını düşünmek. Erkekler bu yüzden buluşmalarına hep hazırlıksız giderler. Karşısında hazırlanmış bir kadın olduğunu düşünmeden.

Erkeklerin konuştuğu konular

  • Futbol
  • Araba
  • İş ve yatırım
  • Siyaset
  • Oyun ve Dünya 

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir