Flört Düşürme Taktikleri, Kız Tavlama Taktikleri

flort-dusurme-taktikleri

Flört Düşürme Taktikleri, Kız Tavlama Taktikleri, Hiç tanımadığın kızla tanışma yolları Instagram, Erkek düşürme taktikleri, Instagram kızla konuşma taktikleri, Sosyal medyada kızla tanışma taktikleri, Sosyal medyada flört kuralları, Instagram yürüme Sözleri, Kızla konuşma taktikleri DM, Zor kızı tavlamak, 


Flört Düşürme Taktikleri, Kız Tavlama Taktikleri

Bir kişiden hoşlandığımızda hemen gelir flört düşürme taktikleri ve kız tavlama tekniklerine bakarız. Tam buradaki yazımız sizin için. Nerde ve nasıl gördüğünüz önemli değil. Önemli olan o kişiden hoşlanmanızdır. Konumun önemi nasıl davranacağınızı bilmeniz gerekir. Örneğin okulda veya caddede. Her zaman doğal olmak gerekir. Peki bu doğallık ne? Doğallık olduğunuz gibi neyseniz onun gibi davranmanız. Yani önce nasıl yürüyorsanız öyle nasıl gülüyorsan öyle. Bunun bir sebebi var. Sebebi eğer ilişkinizde ilerlerseniz o kişi size seni böyle tanımamıştım deme olasılığıdır. Yani doğal davranın. Bu şekilde kız tavlama taktikleri geliştirebilirsiniz.


Hiç tanımadığın kızla tanışma yolları Instagram, Instagram kızla konuşma taktikleri

Instagram da hiç tanımadığınız birisiyle tanışmanız önce ona istek göndermekten geçer. İlk adımı yaptıysak iki türlü ona yaklaşabiliriz.

Birincisi onun paylaştığı bir hikayeye yorum yapmak mesaj atmak. Örneğin bir köpek paylaşımı karşısında hemen “aaa köpek ne kadar tatlıymış ismi var mı? :)” gibi mesaj atmak.

Instagram Yürüme Sözleri, Kıza Yürüme Sözleri

İkincisi ona direkt mesaj atmak. Bu mesajınız nasıl olacak peki? Ona bir akşam iyi akşamlar mesajı yada bir günaydın mesajı ile konuyu başlatmak. Burada en büyük sıkıntı kızla konuşacak konu. Tam burada size yardımcı olacak konular bulduk yazımıza bakmak için TIKLA!


Sosyal medyada kızla tanışma taktikleri, Sosyal medyada flört kuralları

En son anlattığımız yazımızda son zamanlarda oldukça sık rastladığımız sosyal medyada kızla tanışma taktikleri var ama hangileri doğru bu konuda bir fikir edinmeliyiz. Bazen yazdığını bir mesaj yanlış anlaşmaya gidebilir. O yüzden mesajlarımızı oldukça düşünerek yazmalıyız. Diğer bir husus şu paylaşımlarımıza dikkat etmeliyiz. Daha dikkat çekici paylaşımlar yapmalıyız. Unutmayın her zaman ilk görünüş önemlidir. Başka bir şey ise ekli olan diğer arkadaşlarımızı iyi seçmeliyiz. Karşı taraftaki kişi sizi araştırırken arkadaş listenize bakmayı ihmal etmeyecektir.


Instagram yürüme Sözleri, Kızla konuşma taktikleri DM

Popüler sosyal medya olan instagram kızlarla tanışmayı önde getirir. Onlara komik sözler söyleyerek etkileyebilirsiniz. Sizlere lazım olan ise instegram yürüme sözleri sizler için paylaştık linkimizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Author: Musti

Bir yanıt yazın