Gönül Dağı Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

gonul-dagi-hakkinda-bilinmeyenler

Gönül Dağı Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Ciritçi Abdullah Sözleri kısa, Gönül Dağı Ciritçi Abdullah Sözleri, Gönül Dağı Dizisi aşk Sözleri, Gönül Dağı dizi sözleri Twitter, Gönül Dağı Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Gönül Dağı Resimli Sözleri, Gönül Dağı Sefer Sözleri, gönül dağı ramazan’ın sözleri, Gönül Dağı Komik Repliklerigönül dağı’nın hikayesi nedir, Gönül Dağı Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Gönül Dağı nerede, Gönül Dağı nerede ÇEKİLİYOR Yozgat, Gönül Dağı hangi yılda geçiyor, Gönül Dağı hangi dönemi anlatıyor, gönül dağı 82. bölüm, Gönül dağı ekşi, Gönül Dağı konusu ve karakterleri

GÖNÜL DAĞINDA GEÇEN SÖZLER TIKLA ! >>>

Gönül Dağı Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

Gönül Dağı dizisi, 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1’de yayınlanmaya başlayan başyapıt aile, komedi, aşk ve dram türündeki bu dizi Türk televizyon dizisidir. Dizi, yazarı usta Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikâyelerinden esinlenerek oluşturulmuştur.


Köprü Film yapımı olan dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise bir çok esere öncülük etmiş daha önce geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Yeşil Deniz dizisinin de yönetmeni olan Yahya Samancı bulunmaktadır.

Dizinin başrollerinde ise Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk yer almaktadır. Dizi Eskişehir Sivrihisar ilçesinde çekildiği bilinmekte. Bu dizi bizlere ailenin önemini vurgularken bir yandan da bizleri güldürmeyi başaran güzel bir dizidir.

GÖNÜL DAĞINDA GEÇEN SÖZLER TIKLA ! >>>

Oyuncu kadrosu ve karakterler

  • Taner Kaya (Berk Atan): Kasabada bir çok icatlar yapan zeki, akıllı, bilgili ve hayalperest bir delikanlıdır.
  • Dilek Akgün Kaya (Gülsim Ali): Taner’in çok sevdiği çocukluk âşkıdır. Mesleği Jeoloji mühendisidir.
  • Zahide Kaya Arslan (Ecem Özkaya): Taner’in ablasıdır. Ve ilerleyen zamanlarda Sefer’in karısıdır.
  • Sefer Arslan (Ferdi Sancar): Kasabanın ileri gelenlerinde  namuslu, dürüst, iyi kalpli bir bireyidir. Zahide’nin de kocasıdır.
  • Ramazan Kaya (Cihat Süvarioğlu): Taner ve Veysel’in çok sevdiği amca oğlusudur. Komik, enerjik ve neşelidir.
  • Veysel Kaya (Semih Ertürk): Ramazan ve Taner’in amca oğludur. Kolayca sinirlenir ve olaylara mantıklı bakan delikanlıdır.
  • Cemile Çakır Kaya (Nazlı Pınar Kaya): Veysel’in severek evlendiği karısıdır. Sevimli ve eğlenceli bir o kadarda derin düşünen birisidir.

Gönül Dağı Dizi Sözleri

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir