Günlük Burcum 02-Ekim

AÇIKLAMA: Sayın kullanıcımız ilk günümüz olduğu için belki eksik yorumlar yapmış olabiliriz. Ama bizi takip ettiğinizde göreceksiniz sizleri çok güzel şeyler bekliyor. Sizde günlük burcum olan kısmı atlamayın çünkü günlük burcum size bugün neler olabilecek ondan haberdar eder. Günlük burcum bugün yani günlere has yorumları ile sizlerle anlayışınız için teşekkür ederiz…


Günlük Burcum 02-Ekim

Koç Burcunda Bugün

Uğurlunet sizler için hazırladı DİKKAT koç burçları.Ailede yaşanan problemler özellikle baba figürüyle yaşayabileceğiniz bazı iletişimsel sorunların olabileceği bir gün. Buna çözüm olarak ortamdan uzaklaşmak ve yaşadığınız yeri değiştirmek size iyi gelebilir.

Boğa Burcunda Bugün

Hayatınızı basite almayın. Hassas davranabileceğiniz, alınganlığınızın ortaya çıkacağı bir gündesiniz. Bugünler sizin için önemli. Bu sebeple yakın çevrenizle yaşanabilecek tartışmalara dikkat etmelisiniz. Mantığınızı ön plana çıkararak, olaylara daha tarafsız bakmaya çalışmalısınız.


İkizler Burcunda Bugün

Para durumunuz sıkıntıda olabilir. Maddi konuların ön planda olacağı ve gereksiz harcamaların gün içinde bütçenizi sarsacağı bir gün olabilir. Bir işe atılmadan önce düşünün. Sonradan pişman olmamak için aşırı harcamalardan uzak durmalı ve bütçenizi kontrol altına almalısınız.

Yengeç Burcunda Bugün

Aşk sizin işiniz ancak Duygu durumunuz açısından alınganlığa fazlasıyla müsaitsiniz. Bu yüzden kenara çekilip dinlenmek, kendinize zaman ayırmak ve olumlu düşünmeye gayret etmek daha doğru bir tercih olacaktır. Duygularınızı kontrol edin. Aksi halde bazı restleşmeler yaşanabilir.

Aslan Burcunda Bugün

Bugün size iyi gelen insanlarla sohbet etmekten, iş hayatınız hakkında toplantılar yapmaktan ve değişik fikirler almaktan son derece keyif alabilirsiniz. Duyduklarınız karşısında gelecekle ilgili planlarınız değişebilir.


Başak Burcunda Bugün

Duygusal olarak bazı gerginlikler ve huzursuzluklar yaşayabilir, üzerinden zaman geçmiş olsa bile kabuk bağlamış yaralarınızı açığa çıkarmaya meyilli olabilirsiniz. Huysuzluk yapmak yerine olaylara tarafsız ve adaletli olarak yaklaşmak size iyi gelecektir.

Terazi Burcunda Bugün

Siz kendinize dikkat edin. Bugün kendinizi psikolojik olarak rahat ve hoşgörülü hissedebilirsiniz. Manevi ve maddi konulara olan ilginiz artabilir ve böylece kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Hem bazı konularda hakkınızı arama konusunda daha titiz ve göreceli davranabilirsiniz.

Akrep Burcunda Bugün

Duygusal ve beyinsel olarak bazı gerginlikler yaşayabilir, üzerinden çok zaman geçmiş olsa bile kabuk bağlamış yaralarınızı açığa çıkarmaya meyilli olabilirsiniz. Sizde başak burcu gibi kuruntu yapmak yerine olaylara tarafsız olarak yaklaşmak size iyi gelecektir. Sizde böyle yaşamanız tercih ederim.


Yay Burcunda Bugün

İşte sonunda senin günün geldi ama nasıl? Partnerinizin söyledikleri ve yaptıklarının tutarsız olması üzerine bunalabilir ve bu ilişkinizde bazı problemlere yol açabilir. Ancak, kendinizi net olarak ifade edip hoşgörülü ve samimi davranarak bu durumu aşmanız mümkün. Çok dikkatli olun!

Oğlak Burcunda Bugün

Partnerinizin fikirlerine kendinizi yakın hissedebilir ancak onun beklenmedik çıkışları bir anda sizi şaşırtabilir. Bu sizi sakın hüzne boğmasın daha iyi olacak.  İletişiminizde daha samimi ve içten olmanız doğacak olumsuz sonuçların önüne geçebilir.

Kova Burcunda Bugün

Uğurlu net en değer verdiği burç sizde kendiniz en büyük ölçekte değerli hissetmeyi unutmayın. Bugün çalışma koşullarınızı istediğiniz yönde düzenlemek adına ideal bir gün. Rahat çalışmanız için daha pratik yöntemler bularak kendinizi huzurlu hissedebilir ve sorumluluklarınızı daha büyük keyifle yerine getirebilirsiniz. Kovalar siz işinizi bilirsiniz.


Balık Burcunda Bugün

Ah duygusal balık yine seni üzecekler dikkat et! Bugün sanata olan ilginiz artarken, yaratıcılığınız da üst seviyelere ulaşabilir. Sizin İlgi alanlarınıza yönelmek ruh halinizi ve bedeninizi olumlu yönde etkileyecek ve böylelikle her türlü olumsuzlukla baş edebilme gücüne erişebileceksiniz.

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir