İnstagram Hesabı Dondurma Linki 2023, İnstagram Hesabı Dondurma

instagram-hesabi-dondurma

İnstagram Hesabı Dondurma Linki 2023, İnstagram Hesabı Dondurma, Instagram dondurma linki, Instagram giriş, Telefondan Instagram dondurma, İnstagram Hesabı Dondurma Linki 2023, İnstagram Hesabı Dondurma, Hesap dondurma, Hesap dondurma linki, Instagram hesap dondurma açma, Telefondan Instagram hesap dondurma LİNKİ, Instagram hesap silme, İnstagram Hesabı Dondurma Linki 2023, İnstagram Hesabı Dondurma, İnstagram Not Sözleri için TIKLAYINIZ!

İnstagram Hesabı Dondurma Nasıl Yapılır

İnstagram’a biraz ara vermek istiyorsanız Instagram hesabınızı dondurmayı düşünebilirsiniz. Bu konuda Instagram’da iki seçeneğiniz var: Instagram hesabını dondurmayı tercih edebilir veya tamamen silebilirsiniz. İlk seçenekte Instagram’a geçici olarak ara verir; ikinci seçenekte ise Instagram’da bağınızı tamamen kesersiniz. Ancak bu konuda dikkatli karar verin çünkü hesabınızı silerseniz tüm içeriğiniz kalıcı olarak kaldırılır. Biz bu yazıda Instagram hesabı dondurma işlemine bakıyoruz. 

İnstagram Not Örnekleri, İnstagram Not Sözleri 2022

Kişilerin geçici olarak hesaplarını kapatmalarına olanak tanıyan bir Instagram üyelik özelliğidir.

1. Öncelikle Instagram.com’a giriş yapmanız gerekiyor.

2. İkinci adım olarak sağ üst köşede profili düzenle kısmına tıklayınız. Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat’a tıklayınız.

3. Bu adımda “Hesabını neden kapatıyorsun?” sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapmanız ve şifrenizi tekrar girmeniz gerekiyor. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.

4. Hesabı Geçici Olarak Kapat’a tıklayınız. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekiyor.

5. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz.

6. Hesabınızı kapatmak istemiyor ancak hesabınızı kimlerin görebildiğini değiştirmek istiyorsanız, gönderilerinizi gizli olarak ayarlayabilir veya kişileri engelleyebilirsiniz.

İNSTAGRAM HESABINIZI DONDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

İNSTAGRAM HESABINIZI SİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

İNSTAGRAM HESABINIZI KAPATMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Author: Mihri

Bir yanıt yazın