İnstagram Hesabım Askıya Alındı, Askıya Alınan İnstagram hesabı Nasıl Açılır

instagram-hesabi-askiya-aldi

İnstagram askıya ALINAN hesap kurtarma, İnstagram yeni açtığım hesap askıya alındı, Askıya ALINAN İnstagram hesabı açılır mı, Askıya alınan hesap ne zaman açılır, İnstagram Hesabım askıya alındı nasıl düzeltebilirim, help.instagram.com askıya alınan hesap kurtarma, Hesap neden askıya alınır, İnstagram hesabım askıya alındı kod gelmiyor, İnstagram Hikaye Sözleri için TIKLA!

İnstagram Hesabım Askıya Alındı, Askıya Alınan İnstagram hesabı Nasıl Açılır


Dünya genelinde birçok İnstagram kullanıcısının hesabı askıya alındı. İnstagram hesabınızdan tam şu anda takipçileriniz siliniyor olabilir. İnstagram da hesap kalmadı. Teker teker tüm hesaplar kapatılıyor. İnstagram da bir şey paylaşmamaya özen gösterin. Genel olarak İnstagram’da hiçbir şey paylaşmayın. Hesaplarınızı gizliye alın. Başka cihazdan giriş yapmayın.

İnstagram Hikaye Sözleri, story sözleri

Bunun sebebi tam olarak bilinmemekle birlikte, İnstagramın e-postasız onaylanmamış hesapları kapattığına dair söylem mevcut. İnstagram genel olarak hesap temizliği yapıyor. Aktif olarak kullanılmayan hesapların kapatılması söz konusu. Kaos var şu an. 


İnstagram yöneticilerinden gelen ilk açıklamaya göre dünya genelinde bir sorun oluştuğu ve neden kaynaklı olduğunun bilinmediği söylenildi. Hesapların zaman içerisinde geri gelmesi bekleniyor.

 

 

 

Author: Mihri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir