İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz

Instagramda-kapali-hesaplari-gorme

İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz, Takip etmeden profili Görme Sitesi, instagram’da kapalı hesaplari görme sitesi ücretsiz keçiören/ankara yakınında, instagram’da kapalı hesaplari görme sitesi ücretsiz ankara yakınında, instagram’da kapalı hesaplari görme sitesi ücretsiz istanbul yakınında, İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz, instagram’da kapalı hesaplari görme sitesi uygulamasız, İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz, instagram’da kapalı hesaplari görme uygulaması, Scout web giriş Instagram, Pingru web, Takip etmeden profili Görme Sitesi, İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz,

ADIMLAR

>> İnstagram’da kapalı hesaplari görme,  4 adımla sizlerle paylaştık lütfen eksiksiz şekilde uygulayınız !

İnsanların, fake hesapları takip listesine almadığını bilirsiniz. Bu nedenle de bir fake hesap oluştururken ilk etapta isim düzenlemesi yapmak gerekir. Eğer, erkek birinin hesabına bakılacaksa kadın fake profili, kadın birinin hesabına bakılacaksa kadın instagram sayfası adları konulabilir. Bu isimler, profile girişinizi kolaylaştıracaktır.

Instagram  sadece gizli profili görmek için açacağınız hesabın kısa süreli kullanacağını varsayarak alımlı fotoğraflar koymanızı şiddetle öneririm. Tabi, bu fotoğraflar gerçek kişilerin olmamalı dikkat ediniz. Çünkü, gerçek kişilerin fotoğraflarını profilinizde kullanmanız suç teşkil eder ve ahlak dışıdır. Bu yüzden vektörel fotoğraflar tercih edebilirsiniz.

Fake hesap adı ve fotoğrafları ile uygun olabilecek tarzda düzenleme yapmalısınız. Lokasyonunuza göre bu ayarlamaları yapabilirsiniz.

  • İnstagram’da kapalı hesaplari görme4.ADIM: Gönderi ve Hikaye Paylaşımı son olarak hesabı açtığınız tarihten bi süre sonra kullanılmalı ve bu sürede paylaşımlarınız olmalı.

Face hesap nasıl anlaşılır veya ortaya çıkar? Cevabı 0 gönderi olabilir. Çünkü, açılan fake hesaplarda gönderi paylaşımı olmaz. Bu yüzden de dikkat kendini hemen belli eder. Burada yapmanız gereken hesabınızı gizlemeniz ve 15’dan fazla gönderi girişi yapmanız. ​​​​​​​

Son adımları da yerine getirdiyseniz gerisi artık size kalıyor. Eğer yine amacınıza ulaşamadıysanız!

İnstagram’da kapalı hesaplari görme, İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ücretsiz ulaşmak…

> > > Uygulamaları kullanmak için ve diğer yollar için TIKLA! < < <


>>Instagram Duvar Sözleri TIKLA !

>>İnstagramda Paylaşılan Sözler TIKLA !

>>İnstagram Biyografi Sözleri TIKLA !

>>İnstagram Duvar TIKLA !

>>instegram güzel sözler için TIKLA !

Author: Musti

Bir yanıt yazın