Kadınların erkekler hakkında merak ettikleri

kadinlarin-erkekler-hakkinda-merak-ettikleri

Kadınlar erkekler hakkında merak ettikleri, Erkeklerin anlatmadığı ama kadınların bilmesi gerekenler, Kadınların merak ettiği sorular, Erkeklerin kadınlar hakkında merak ettikleri, Erkekler hakkında merak edilen sorular, Erkeklerin özel halleri nelerdir, Erkekler kadınlar hakkında ne düşünür, Erkekler hakkında psikolojik gerçekler, Erkekler hakkında bilinmesi gerekenler cinsellik,


Kadınların erkekler hakkında merak ettikleri

Kadınlar erkeklerden öğrenemediği pek çok şey var. Kadınların erkekler hakkında merak ettikleri genelde geçmiş yaşantıları oluşmuştur. Geçmiş yaşantılarda ise daha çok erkeklerin çıktığı kızlarla ve onlarla ne yaşadıklarını merak ederler. Bunu duyunca ise onları mutsuz ve huzursuz eder. Bu yüzden her ne olursa olsun söylenmemesi gerek. Tabi bunun yanı sıra yalanda söylememek gerekir. En iyisi hiç anlatmamaktır. Kadınlar erkeklerde daha çok merak ettikleri onları sevmesi olsa da bu onları üzebilir. Diğer bir kadınlar erkekler hakkında merak ettikleri şey ise onların yaşantıları yani iş hayatları, günlük hayatta yaptığı şeyler.


Kadınlar öyle sıradan bir erkeğin hayatını merak etmezler. İlgi duyduğu ve sevdiği insanın hayatını merak ederler. Bazen nefret ettiği insanın hayatını da merak edebilirler. Kadınlar bir de erkeklerin okul hayatlarını yani kariyerlerini merak ederler. Bu aslında erkekler için iyi bir şey çünkü dediğimiz gibi kadınlar değer verdiği kişiyi merak ederler. Onun ne yediğini, ne giydiğini, nasıl yaşadıklarını, boş zamanlarda neler yaptıklarını, oyun oynar mı, oynarsa ne oynar, saat kaçta uyur, saat kaçta uyanır, en sevdiği yemek, en sevdiği renk ve daha fazlası onunla ilgili ne varsa hepsini merak ederler.


 

İşte bu çok iyi bir şey yani şöyle ki siz siz olun merak etmeyen biriyle ilişki yaşamayın. Kızlar için aynı şeyi demeyeceğim çünkü erkekler yapısı gereği çok merak etmez ve çok araştırma yapmaz. Bu erkekler için bir özelliktir. Yani erkekler merak etmiyor diye değer vermiyor olamaz. Bunun için erkeğin sizi sevdiğini anlamanız için bazı teknikler var. Bu tekniklere ulaşmak için lütfen LİNKE TIKLAYINIZ.


Bunun yanı sıra diğer bir konu eğer bir kız sizi merak etmiyorsa çok az ihtimal sizi sevmiyor veya ilgi duymuyor olabilir. Erkekler için kızların sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için bazı teknikler vardır. Bu teknikleri görmek için lütfen LİNKE TIKLAYINIZ.

Yukardaki paragraf sonu linklerden karşınızdaki kişinin size aşık olup olmadığını ölçebilir sizde bu yönde ona karşı bir fikir edinebilirsiniz.

Author: Musti

Bir yanıt yazın