Kal Filmi Hakkında Bilinmeyenler

kal-filmi-hakkinda-bilinmeyenler

Kal Filmi Hakkında Bilinmeyenler, Kal filmi İzle, Kal Filmi Oyuncuları, Kal Film Konusu, Kal Filmi hakkında merak edilenler, Kal filmi sahneleri, Kal film Sözleri TIKLA, Kal konusu, Kal film müzikleri,


Kal Film Konusu

İlginç bir film olan Kal Film Konusu, çok sevdiği kız arkadaşı tarafından aniden terk edilen Semih, hayatına devam edebilmek için umutsuzca, bitmiş bir şekilde çabalarken hayatının geçmişle yüzleşmeye başlar. Aşk ve ayrılık hakkında biraz garip ve ilginç bir hikâye.. Aşk aniden gelen ve ayrılık birden bire ortaya çıkarken çocuğun yaşadığı zorlukları anlatan bu film anlaması zor bir film ama anlayınca güzel bir film olduğunu anlıyorsunuz. Sizde izledikten sonra lütfen bize görüşünüzü aşağıdaki yorum bölümünde belirtin.


Kal Film Oyuncuları

-Dilan Çiçek Deniz

-Burak Deniz

-Ceyda Düvenci

-Berrak Tüzünataç

Kal Replikleri, Kal Film Sözleri

-Şükran Ovalı

-Ersin Arıcı

-Dolunay Soysert


Kal Film Yorumları

Genel yorumlar filmin beğenilmediği yönde olsa da bizim için film ayrılık ve aşkı aynı anda ve hiç beklenmedik bir anda geldiğini görüyoruz. Aşkın ilerleyen zamanda değişen ve aniden ayrılığın gelmesi bununla başa çıkmanın diğer bir çözümü olduğunu ve hayatın bir şekilde devam ettiğini bahseden bu film izlenmeye değer. 

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir