Kıza atılacak ilk mesaj örnekleri, Tanışmak için ilk mesaj

tanismak-icin-ilk-mesaj

Kıza atılacak ilk mesaj örnekleri, Tanışmak için ilk mesaj, Tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri, Dm den ilk mesaj, Dm den kıza ilk mesaj, Tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri Instagram, Tanismak için ilk mesaj, Tanımadığın kıza ilk mesaj WhatsApp, Dm den ilk mesaj Örnekleri, Yaratıcı ilk mesaj örnekleri,

Kıza atılacak ilk mesaj örnekleri, Tanışmak için ilk mesaj


İdeal bir tanışmada yani kıza atılacak ilk mesaj düzgün ve mantıklı olması gerek. Örneğin sosyal medyada kız yemek fotoğrafı paylaşmış; “aa ne kadar güzel gözüküyor afiyet olsun :)” gibi mesaj açıklamamıza uygun olacaktır. Bunun yanı sıra eğer komik olarak bir mesaj atmak istiyorsanız; “orta asya hatta avrupa böyle aşcı görmedi yemeğe bak :)” böyle buna benzer bir mesaj atabilirsiniz. Genelde tanışmak için mesaj bayanın hikayesine yorumla olabilir. Tabi ki dm kutusundan örneğin; “tanışmak için eklemiştim sizi umarım rahatsız etmedim” gibi mesajda atılabilir. Ama ne kadar reaksiyon alır bilemeyiz. Onun için bizim tavsiyemiz bir hikayeye veya bir gönderiye tanışmak için mesaj atılabilir.


Öncelikle hedefiniz yani ne istediğinizi tam olarak bilmenizde fayda var çünkü atacağınız ilk mesaj bununla şekillenecektir. Eğer ciddi bir ilk tanışma istiyorsanız düzgün bir şekilde mesaj kutusundan mesaj atabilirsiniz. Ama tam tersi olarak ciddi düşünmüyorsanız komik bir mesaj karşıdaki kişiyle aranızı ısıtacaktır. Tabi mesajlarda ilgi göstermeyi de unutmayın. Mesajla nasıl ilgi gösterilir TIKLA!

Mesaj örnekleri ise;

  • Merhaba 🙂
  • Selam tanışmak için eklemiştim umarım rahatsız etmedim.
  • Aa sizi bir yerden tanıyorum
  • Kusura bakmayın merak ettim acaba bir yerde karşılaştık mı?
  • Merhaba amacım sizi rahatsız etmek değil. Tanışmak için mesaj atmıştım.


Tanışmak için ilk mesaj

Buna benzer veya merak uyandırıcı mesajlar komik mesajlar atabilirsiniz. Unutmayın kızlar kendinden emin kişileri her zaman tutmuş ve ciddiyet vermiştir. Önemli olanı karşıdaki kişinin huyunu biliyorsanız sizin için mesaj atmak daha kolay olacaktır. Buna da dikkat etmeyi unutmayın. Eğer sizin de bir fikriniz var ise lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir