Kızlar Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik

Kızlar Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik, Kadın cinselliği hakkında bilgi, Kadın vücudu hakkında bilinmeyenler, Kızı hakkında bilinmesi gerekenler, Kadınlar hakkında ilginç bilgiler, Kadınlar hakkında bilmediğiniz 380 ŞEY, Kadın ile ilgili ilginç bilgiler, Erkekler kadınlar hakkında ne konuşur, Erkeklerin kadınlar hakkında merak ettikleri, Dünyanın En Güzel 15 Kadını, Kadınlar hakkında ilginç bilgiler, Kadın vücudu hakkında bilinmeyenler, Bir kızın hakkında düşünceler, Kadınlar hakkında bilgiler, Erkekler hakkında bilgiler, İlginç Bilgiler


 

Kızlar Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik, Kadınlar hakkında merak edilenler

1.Kızların sır saklayabildikleri ortalama süre 47 saat ve 15 dakikadır.

Kadınların konuşma sohbet olasılığı erkeklere göre daha yüksek olduğu için konu gereği yanlışlıkla olsa dahi sırrınızı çabucak söyleyebilir. Bu onların yapısı gereği mümkün olabiliyor.

2.Her 90 saniyede bir, bir kadın hamileyken ya da doğum esnasında hayatını kaybediyor.

Maalesef kadınları doğum sırasında hayatını kaybediyor. Son dönemlerde artış olsa da dünyada ki nüfus oranına göre geçmişe nispeten azalma görülüyor. Bunun sebebi ise sağlık alanının gelişmesi. Doğumların daha güvenilir ortamlarda yapılmasına bağlanıyor.

3.Kızların günde yaklaşık 20000 kelime konuşurken erkekler 7000 kelimeyle günü tamamlarlar.

1.maddemizi açıklayan bu madde bilimsel araştırmalara göre kanıtlanmış bir kadın özelliğidir. Uzmanlara göre çeneden gelen bir özellikten kaynaklandığı ve beyin ile bağlantısı olduğu düşünülüyor.

4.Dünyanın en zengin 20 kadını (17. sıradaki hariç) servetlerini eşlerinden ya da babalarından elde etmişlerdir.

Kadınlar cazibesi nedeniyle veya şanslı olması nedeniyle alakalıdır.

Kızlar Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Özellik, Kadın cinselliği hakkında bilgi

5.Tarihin Antik roma döneminde kızların parfüm olarak gladyatör teri kullanırlarmış.

Kızlar hep güzel kokmak istemiştir. Genelde pahalı ve güzel parfüm kullanan kızlar eski tarihlerden bu yana hep bir güzel koku arayışına girmiştir.

6.İngiltere’de bir kadının ortalama 19 çift ayakkabısı vardır. Bunların 7 tanesini kullanmaktadır.

Kızlarda elbise uyumu onları buna itiyor. Bunun yanı sıra çanta, saat, bileklik, kolye vb. ürünleri çokça evlerinde bulundururlar.

Bu Sezon 2022 Beğenilen 10 Bikini

7.Rusya’da kızların sayısı erkek sayısından 9 milyon daha fazladır.

Günümüzde savaşlar, göçler vb. gibi nedeniyle erkekler belli dönemler hep eksilmişlerdir. Buda dünyanın birçok yerinde kızların sayısını erkeklere oranlara artırmıştır.

8.ABD de doğumların %40 evlenmemiş kadınlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde evlilik gibi kavramın kalmadığını ve tek gecelik ilişkilerin çoğaldığını görüyoruz. Maalesef bu durum aile faktörünü derinden yaralar. ABD’ de olan bu durumun önüne derhal geçilmelidir.


 

Kadınlar hakkında ilginç bilgiler, Kadın vücudu hakkında bilinmeyenler

9.Boşanmış en küçük kadın 10 yaşında boşanmıştır.

Ülkemizde ve dünyada çocuk yaşta evlendirilen milyonlarca kız var. Özellikle uygarlığa ulaşmamış ülkelerde bu sayının yarısını dolduruyor. Maalesef kötü bir durum eğitim ile düzeltilebilecek bu durum biran önce önüne geçilmeli. Çocuk geline HAYIR!

10.Kadınlar cinsel ilişkiden sonra 5-7 gün içerisinde dahi hamile kalabilirler.

Uzmanlara göre cinsel ilişkide dikkat edilmesi gereken bir durum. İstenilmeyen sonuçlar doğurmaması için dikkat edilmeli.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.