Kızlarla Konuşulacak Konular, Manitayla konuşulacak konular

Kızlarla Konuşulacak Konular, Manitayla konuşulacak konular, Kızla konuşurken konu nasıl açılır?, Flörtle nasıl konuşulur?, Bir kızla yüz yüze nasıl konuşulur?, Kızlarla Konuşulacak Konular, Yeni çıktığın bir kızla ne konuşulur?, Yeni tanıştığın kızla konusulacak konular, Kızlarla Konuşulacak Konular, Uzun sohbet konuları, Uzaktan kızla konusulacak Konular, Kızlarla Konuşulacak Konular, Kızla konusulacak konular wp, Flörtle konuşulacak konular, Kızla konuşulacak konular, Flörtle konuşulacak konular ekşi, Bir kızla konu nasıl açılır, Manitayla Konuşulacak konular, Kızlarla Konuşulacak Konular,

Kızlarla Konuşulacak Konular, Manitayla konuşulacak konular, Flörtle konuşulacak konular

Kızlar genelde erkeklere göre daha çekingen olduğu için bu durumda erkekler konu bulmak durumunda kalabilir. Erkekler ise kızlarla konuşulacak konular bulamadığından yakınır. Erkeklerin ilgi alanı genelde spor gibi veya gündeme dair güncel haberler olduğu için onlara yardım etmek bizim üzerimize düştü. 🙂

Öncellikle erkeklerin en büyük yaptığı hatayı söyleyelim. Yapılan araştırmaya göre erkeklerin %57′ si kızlarla konuşulacak konular bulmakta basit yol izler ve konu olarak twitter, instegram, facebook gibi sosyal paylaşım sitelerle alakalı konular seçer. İşte tam burada yapılan büyük hata kızlara karşı çok sosyal medya seven bir kişi olarak gözükmekte. Başka yapılan bir araştırmaya göre anketler sonucunda kızların %61′ i sosyal medyayı çok kullanan bir erkek arkadaşı istemediğini söylemekte. Buradan çıkaracağımız sonuç ise kızlarla konuşulacak konular neden önemlidir.


Şimdi sizlerle kızlarla konuşulacak konular önereceğiz. Önerdiğimiz kızlarla konuşulacak konular 3742 katılımlı anketten faydalınarak hazırlanmıştır.

  1. Doğa – Kızların en sevdiği konu.
  2. Gelecek – Gelecekle alakalı planları çok sevdikleri belirlendi.
  3. Hayal – Hayal kurmayı ve kurdurtan birisine kendilerini çok yakın hissederler.
  4. Başarı – Onların başarılı olduğu konuları seçin.
  5. Yetenek – Yeteneklerinin övülmesini severler.
  6. Sevgi – Aşk adamı onlar için bulunmayan nimet.
  7. Burçlar – Dediğimiz gibi geleceğe ilgileri büyük.
  8. Komik – Komik hikayelere bayılırlar.
  9. Film ve Dizi – Kızların sevdiği film ve dizi olmasına dikkat edin.
  10. Güzellik – Onun ne kadar güzel olduğu hakkında konuşmak.

Burada listemize giren ilk 10 kızlarla konuşulacak konuları sizlerle paylaştık. Eğer sizlerin de öneriniz var ise lütfen aşağıda yorumlar kısmında belirtin.

Kızlar hakkında kesinlikle bilinmesi gereken hususlar!, Dikkat edin eğer bunları yaparsanız ilişkiniz olmadan BİTER!, Adım adım sizlerle olacağız. DEVAMINI GÖR !  

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.