Komşu Ev Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

komsu-ev-dizisi-hakkinda-bilinmeyenler

Komşu Ev Dizisi Hakkında Bilinmeyenler, Komşu Ev Dizi Oyuncuları, Komşu Ev Konusu, Komşu Ev izle, Komşu Ev Dizi Detayları, Komşu Dizi Sözleri, Komşu Dizisi Sahneleri, Komşu Ev Kaç Sezon?, Komşu Ev Dizi Müzikleri,


Komşu Ev Konusu

Son günlerin güzel Komşu ev Dizi konusu, Komşusunu dikizleyen ve gizli gizli takip eden bir genç kızın hikâyesini anlatıyor. Bilgisayardan çok iyi anlayan ve sistemlere erişebilen bir kız olan bu oyuncu komşusunun evindeki apartmanındaki kameralara erişerek onun cinsel hayatını takip etmekte. Komşusu daha iyi bir iş için evini iki günlüğüne bu kıza bırakır. Bunu fırsata çeviren kız, komşusunun devamlı müşterisi ile tanışır ve onunla cinsel ilişkiye girer. Ardından bir adamın ölümüne şahit olur. Tam anlamadan komşusunun ve bu hayatın tam ortasında kendini bulur. Güzel bir netflix dizisi olan bu dizi son günlerde popülerlik olarak yerini üst sıralarda alıyor.


Komşu Ev Dizi Oyuncuları

  • Débora Nascimento
    Miranda
  • Nikolas Antunes

Komşu Ev Replikleri, Komşu Ev Dizi Sözleri

  • Ângelo Rodrigues
     
  • Emanuelle Araújo
    Cléo


Komşu Ev Kaç Sezon?

Devamı tam olarak bilinmemekte. Şuan 1 sezon ve 10 bölümden oluşmakta. Yaklaşık bölümler 40 ile 50 dakika arasında uzunluğu değişiyor.

Author: Musti

Bir cevap yazın