Manita Düşürmenin 5 Kısa Yolu, Kız Nasıl Tavlanır?

kiz-nasil-tavlanir-manita-dusurmek

Kız Nasıl Tavlanır?, Manita Düşürmenin 5 Yolu, Manita Nasıl Düşürülür?, Bir kızı tavlamanın püf noktaları, Flört düşürme taktikleri, Tanımadığın kızı tavlama Taktikleri, Kız Nasıl Tavlanır?, Kızı TAVLAMA Sözleri Kısa, Kız Nasıl Tavlanır?, Manita düşürecek sözler, Düşürme taktikleri, İş arkadaşı nasıl tavlanır, Kız Nasıl Tavlanır?, Zor kızı tavlamak, Kızı nasıl kandırabilirim,

Manita Düşürmenin 5 Yolu

  1. Ortamda o yokmuş gibi davranmak. (kaçan kovalanır)
  2. Lider özelliğinizi ona göstermek.
  3. Güzel kokular ile ona iz bırakmak.
  4. Cool davranmak, abartıya kaçmadan havalı olmak.
  5. Tabi ki şair olmak ona güzel sözler söylemek.


 

Kız Tavlama, Manita Nasıl Düşürülür?

Bir kız arkadaşı yapmak istiyorsanız kafanızda bir kişiyi net olarak belirlemeniz lazım. Onunla iletişime geçmeden bu kişi hakkında bilgi toplamanız gerekir. Örneğin nelerden hoşlanır veya neler sever gibi. Şunu da unutmamak lazım ne olursa olsun attığınız adımda net olun ve cesaretli olun.

Hoşlandığınız kişi belki de sizden hoşlanıyor bu yüzden cesaretli olmanın faydası var. Şunu unutmayın emek olmadan olmaz. Tabi bunun yanı sıra sabır önemli seven insan beklemesini bilmeli.

Diğer bir hususta şu ki karşı birey bir şeyler olsun istemiyorsa zorlamayın. Yani atalarımızın dediği gibi seni seveni zehir olsa yut, seni sevmeyeni bal olsa unut. Daha fazla merak ettiğiniz sorularınız için lütfen aşağıda bizlere yorum yapın.

 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.