Mesajda Erkeği Kendine Bağlamak, Mesaj da Cilve Nasıl Yapılır

mesajda-nasil-cilve-yapilir

Mesajda Erkeği Kendine Bağlamak, Mesaj da Cilve Nasıl Yapılır, Erkeğe ilgi nasıl gösterilir, Mesajla nasıl ilgi gösterilir, Bir erkeğe mesajda nasıl ilgi gösterilir, Nasıl ilgi gösterilir, Mesajda Erkeği Kendine Bağlamak, Mesaj da Cilve Nasıl Yapılır, Bir kadına sevgi nasıl hissettirilir, Sevgilime nasıl ilgi gösterebilirim, Kadına ilgi nasıl gösterilir, Eşe ilgi nasıl gösterilir, Mesajda Erkeği Kendine Bağlamak, Mesaj da Cilve Nasıl Yapılır,

Mesajda Erkeği Kendine Bağlamak, Mesaj da Cilve Nasıl Yapılır


Şu an ilişkiler sürekli Whatsapp üzerinden konuşulup sohbet ediliyor. Peki, erkekler ne tür mesajlardan hoşlanır ve mesajlarla erkeği kendine nasıl bağlarsınız? Bu sorunun cevaplarını inceleyeceğiz.

Erkek beynine doğru sinyalleri gönderen mesajlar;

Onu gerçekten özlediğinizi ya da onun hayatınızda olmasını istediğinizi gösteren mesajlar;

“SENİ DÜŞÜNMEK BENİ HEYECANLANDIRIYOR.”

Heyecan bir ilişki için çok önemlidir. Erkek bir kadına heyecan vermeyi çok önemli kılar. Yani bir kadının onu düşünerek heyecanlanması, varlığını düşünerek heyecanlanması, bir kadının onunla ilişkideki heyecanlanması erkek için çok önemlidir. Durup dururken bu mesajı gönderirseniz erkeğin ilkel beynine doğru mesajı vermiş oluyorsunuz. Bunun içerisine cinsel atıflar girer, erkeğin heyecan verici bir adam olduğu noktası girer, ondaki bazı özelliklerin çekici olduğu düşüncesi girer.

“BUGÜN ŞUNU FARK ETTİM. TÜM GÜN SENİ DÜŞÜNDÜM.”

Tatbikî normal mesajlar atıp, bugün nasılsın, günün nasıl geçiyor gibi sorular sorabilirsiniz fakat fark atıp dikkat çekmek istiyorsanız bunu söyleyebilirsiniz. Böyle mesajlar atarak erkek de soğuk duş etkisi yaratabilirsiniz. Etkileyici bir hamle olacaktır. Tüm gün zihninde var olma düşüncesi girecektir. Erkeğin hayal gücüne bırakıyorsunuz sonra size soracak daha sonrasında espri yönüne gireceksiniz ve oyunun içinde tutacaksınız. “sanırım bunu anlatmasam olur” gibi yaparak hayal gücüne bırakabilirsiniz.


“SEN… KİŞİLERDEN ( AKTÖRLERDEN) DAHA YAKIŞIKLISIN”

Erkekler sizin sevdiğiniz aktörleri, sanatçıları, oyuncuları bilirler. Bir gün durup dururken ona karşı; bu gün düşündüm de o bu oyuncudan, sanatçıdan daha yakışıklısın gibi sözler söyleyerek daha yakışıklı bir erkekle birlikte olduğuna inandırın. Erkekler buna inanacaktır. Erkek için en önemi noktalardan biri kıyastır. Hayatlarında hep bu vardır. Çocukluktan gelen bir özelliktir ve sen bunu söylediğin zaman evet ya bu diyeceklerdir.

“KULLANDIĞIN KOKUYA BAYILIYORUM, TENİNİN KOKUSU ÇOK GÜZEL”

Argo ya da başka bir anlam yüklemeden alttan alta erkekleri bu sözlerle etkileyebilirsiniz. Ama erkeğin ilkel beynine bu mesajlarla ona özlediğinizi, sevdiğinizi belli ediyorsunuz. Adeta bombalıyorsunuz. İlişkiyi bu şekilde dinç tutabilirsiniz.

 

Author: Mihri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir