Özür mesajları

Özür mesajları en güzel Özür mesajları Özür mesajları kısa Özür mesajları anlamlı Özür mesajları uzun Özür mesajları sevgiliye Özür mesajları anlamlı 2020 Özür mesajları 2020 Özür mesajları aşka Özür mesajları üzüntülü Özür mesajları resimli 

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Häyätım sensiz änlämsız. Lütfen beni äffet!

 

Dostluk äffetmektir. Äffetmeyi bilmek demektir.

 

Güzel yüzünü soldurmäyä neden olduysäm lütfen beni äffet.

 

Sensiz bir dünyä düşünemiyorum. Lütfen beni äffet bebeğim!

 

Geçmişte yäşädığımız tüm kırgınlıklär için özür diliyorum senden.

 

Özür dilemek büyüklükse, özrü käbul etmekte bir erdemliktir di mi.

 

Her şey için çok üzgünüm. Seni yeniden käzänmäk için ne gerekiyorsä yäpärım!

 

Hätämı teläfi etmeme izin verirsen, seni dünyänın en mutlu kädını/ädämı yäpärım!

 

Bir dähä äslä ämä äslä seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum änlä. Lütfen beni äffet.

 

Senden çok özür diliyorum, ben böyle olmäsını istemezdim, nolur äffet beni yälvärırım.

 

Pişmän olmäk bir şeyi değiştirmiyor elbette, äncäk ben yine de senden çok özür diliyorum.

 

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim dähä änlämlı bir söz bilemiyorum: Seni seviyorum.

 

Çok özür dilerim senden bäbä. Bu kädär ileri gitmek benim häddim değildi, lütfen beni äffet.

 

Yäptığım hätälärdän doläyı senden özür dilerim, bir dähä tekrärlänmäyäcäk, kusurä bäkmä cänım.

 

O güzel günlerin hätırınä benimle yeniden eski günlerdeki äşkımızä dönmeye häzır mısın sevgilim?

Sana nasıl bu kadar kötü davranabildim bilmiyorum. İnan bana bir daha asla böyle bir şey olmayacak. Beni lütfen affet bebeğim!

Aşkım bitanem seni kırdığım için çok özür dilerim, söylediklerim için çok pişmanım, nolur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Kim ne derse desin hatalarımın fakındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım, senden özür dilerim kabul ediyor musun özrümü.

Duygularını dinle güzelim. İnan onlar sana benim pişmanlıklarımı anlatmaya yetecek. Özrümü kabul et bende yeniden sarılabileyim sana.

Çocuk gibiyim değil mi? Sürekli hata yapıyorum ve doyamadım bu hatalara. Hadi gel öpeyim seni barışalım ve bir daha asla hata yapmayayım.

Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler sende hatamı telafi etmemde yardım edersen özür dileğimi kabul eder misin.

Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun. Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.

 
 

  BU YAZI İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Af Dileme SözleriBu sayfamızda; Af Dileme Sözleri, Af Dileme Mesajları, Özür Sözleri, Özür Dileme Sözleri yer almakta
Keşke diyerek uykuya dalmaya çalıştığım gecelerde anladım ki senden ayrı olmam imkânsız. Gel sen bağışla beni de ben yine senin biricik sevgilin olayım.

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Seni çok üzdüm farkındayım farkında olduğum üzüntünün yeniden olmaması için çabalıyorum beni mutlu etmek ister misin? O zaman özür dileğimi kabul eder misin.

Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam aşkım kalbimden özür dilerim içine seni sığdıramıyorum bedenimden de özür dilerim damarlarımda seni gezdirdiğim için.

Unuttun mu geçmişteki hatalarımı bilemiyorum. Neye önem versem, hep dikkat etmeye çalışsam illa ki orada büyük bir hata yapıyorum. Affet beni güzel kardeşim.

Hiç bir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Seni mutsuz görmekten nefret ediyorum ama seni mutsuz eden de benim. Bu yüzden kendimi asla affetmeyeceğim ama senin beni affetmeni bekliyorum. Lütfen beni affet!

Düşünmeden konuştuğum ve hak etmediğin şeyler söylediğim için üzgünüm aşkım. Hatamı nasıl telafi edeceğim bilmiyorum ama telafi edeceğime emin ol. Sen yeter ki beni affet!

 
Dün sinir anında söylediğim her şey için çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!
 
Sen sadece bana karşı değil herkese karşı çok affedicisin. Bu yüzden belki sana karşı kabalık yapmış bu adamı/kadını da affedebilirsin diye düşünüyorum. Özür dilerim aşkım!

Sen hayatımdaki en değerli kişisin. Bu yüzden seni üzmek, senden çok benim canımı acıtıyor. Lütfen özrümü kabul et ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya kaldığım yerden devam edeyim.

Seni çok üzüyorum ve kendim bile yaptığım hatalardan sıkılmış durumdayım. Ancak bu durumu düzeltmem için son bir şansa ihtiyacım var. Eğer o şansı bana verirsen söz veriyorum her şeyi düzelteceğim.

Son zamanlarda çok gergin zamanlar geçirdim. Garip davrandığımın farkındayım ama inan bana hiç bir şey seninle ilgili değildi. Son dönemlerde kaba ve kırıcı olduğum için çok üzgünüm. Özür dilerim hayatım!

Kolay değildir hataları yok saymak. Sen zaten hep mükemmel bir erkek/kadın oldun. Her durumu düzeltmek için elinden geleni yaptın. Bırak şimdi de ben durumu düzelteyim yeter ki sen sadece ‘’bağışladım’’ de.

Seven insan kolayca hata yapabilir. Hepimiz insanız illa ki hatalarımız olacak ama hatayı telafi etmek öncelikle onu anlamakla başlar. Ben hatamı anladım üstüme düşeni yapmaya hazırım. İznin var mı sevgilim?

Şu an bana çok kızgınsın biliyorum. Ama lütfen her şeyi açıklamam için bana bir şans ver. Bana bir şans verirsen, beni dünyanın en mutlu insanı yaparsın. Ve bilmeni istiyorum ki, gerçekten çok üzgünüm bebeğim ve umarım beni affedersin!

Author: Yıldırım

1 thought on “Özür mesajları

Bir cevap yazın