Rüyada eski sevgilinin mesaj atması, Rüyada eski sevgili ile mesajlaşmak

ruyada-eski-sevgilinin-mesaj-atmasi

Rüyada eski sevgilinin mesaj atması, Rüyada eski sevgili ile mesajlaşmak, Rüyada eski sevgiliden mesaj gelmesi diyanet, Rüyada eski sevgilinin Mesaj Atması barışmak istemesi, Rüyada eski sevgilinin özür mesajı Atması, Rüyada eski sevgiliyle mesajlasmak, Rüyada eski sevgiliden mesaj okumak, Rüyada eski sevgiliyle mesajlasmak Diyanet, Rüyada eski sevgilinin Mesaj Atması cevap Vermemek, Eski sevgilinin mesaj Atması,


Rüyada eski sevgilinin mesaj atması

Rüya biliminin de bir konu olan Rüyada eski sevgilinin mesaj atması, çok rastladığımız bir olay. Neredeyse herkesin başına gelmiş bu olay rüyayı gören tarafından heyecanlandırır ve merak eder. Rüyalar hakkında birçok görüş var. Önemli olan şu rüyada ne kadar gerçeklik var? Gelin biraz buna değinelim. Rüya ya da düş, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır. Biliyorum bir şey anlamadınız. Size kısaca özetlemek gerekirse insan neyi çok düşünürse onu rüyasında görmesi mümkündür.


Asıl merak ettiğimiz Rüyada eski sevgilinin mesaj atması olayına gelecek olursak. Arkadaşlar ilk olarak size günün çoğunda ne düşündüğünüzü sormak isterim. Bunu söylememde ki sebep biliyoruz ki hep aklımızda olan sevgilimiz yani aklımızda kalan eski sevgilimiz. Buda haliyle rüyamıza sıkça giriyor. Peki, mesaj atması neden? Burada ise bilimsel olarak istediğimiz olmasını beklediğimiz sonuç devreye giriyor. Yani siz eski sevgilinizi çok düşünürseniz ve onunla tekrar konuşmak veya yüzleşmek isterseniz ve gün boyu bunu beyninizde tekrarlarsanız Rüyada eski sevgilinin mesaj atması kaçınılmaz bir sonuçtur. Arkadaşlar kimse sizin zamanınızı çalmasının geleceğinizi düşünün ve çalışın hedeflerinize ulaşmanız için gelecek aileniz için başarılı olun işte o zaman bu rüyadan çıkar ve gerçek olur.


Rüya ile İlgili SÖZLER tıkla!

Rüyada eski sevgili ile mesajlaşmak

Yukarıda anlattığımız Rüyada eski sevgilinin mesaj atması konusuna benzer bir Rüyada eski sevgili ile mesajlaşmak konusu. Farkı ise diğerinde sevdiğinizi kesin söyleyemem ama Rüyada eski sevgili ile mesajlaşmak için sizin de kalbinizde hala boş olmadığınızı söyleyebilir. Mesajlaşmak bildiğiniz üzere karşılıklı yapılan bir eylemdir. Yani eski sevgilinizin mesaj atması ve sizin de karşılık olarak cevap vermeniz ile alakalıdır. Aslında burada söylemek istediğim sizde eski sevgiliniz için boş olmadığınız ve onunla hala umut olduğunu düşündüğünüzle alakalı bir rüyadır. Ama sonuç olarak bir rüyadır. Rüya gelip geçici olduğu gibi gerçekler her zaman doğrudur.

Sevgiliye GÜZEL SÖZLER tıkla!

Author: Musti

Bir yanıt yazın