Saç Uzatma Yöntemleri, Doğal Saç Uzatma Yöntemleri

sac-uzatma.

Saç Uzatma Yöntemleri, Doğal Saç Uzatma Yöntemleri, 1 haftada 20 cm saç uzatma, Kanıtlanmış saç uzatma yöntemleri, Saç uzatma yöntemleri evde, Saç Uzatma Yöntemleri, Doğal Saç Uzatma Yöntemleri, Dünyanın en hızlı saç Uzatan Formül, Saç Uzatma Yöntemleri, Doğal Saç Uzatma Yöntemleri, Doğal saç uzatma yöntemleri, Saç Uzatma Yöntemleri, Doğal Saç Uzatma Yöntemleri, 1 ayda 50 cm saç uzatma, 1 haftada saç uzatma, Ayda 7 cm saç uzatan şampuan, DOĞAL GÜZELLİK TÜYOLARI İÇİN TIKLA!

Saç Uzatma Yöntemleri


Bütün Saç Tiplerine Uygun

1-      3 adet orta boy patates

2-      1 yumurta sarısı

3-      1 çay kaşığı bal

3 patatesin suyunu alın. Aldığınız patates suyu ile yumurta sarısı ve balı karıştırın. Karışımı saçlarınıza sürüp bir bone ile saçlarınızı kapatın. 30 dakika sonra şampuanla saçınızı yıkayıp durulayın.

Yağlı Saç Tiplerine Uygun

1-      1 yemek kaşığı organik yoğurt

2-      1 çay kaşığı bal

3-      1 çay kaşığı limon suyu

4-      1 yemek kaşığı hardal tozu

Tüm malzemeleri birbirine karıştırın. Oluşan karışım ile saç diplerinizi ve kafa derinizi iyice ovalayın. Bir saç bonesi ile saçlarınızı kapatarak 30 dakika bekleyin. Daha sonra önce saçlarınızı tarayın ve sonrasında şampuanla iyice yıkayın.


Kuru Saç Tiplerine Uygun

1-      1 yemek kaşığı nemlendirici krem

2-      2 yemek kaşığı zeytinyağı

3-      1 çay kaşığı hardal tozu

Hardal tozunu su ile karıştırın. Daha sonra zeytinyağı ve yumurtayı da ekleyerek karıştırmaya devam edin. Bu maskeyi sadece saçınız kuruyken uygulayın ve sadece saçlarınızın köklerine ve saç derinize uygulayın. Maskeyi uyguladıktan sonra bir havlu ile sarın ve 15 ila 30 dakika arasında bekleyin.

Hızlı Saç Uzatan Maske

1-      1 yemek kaşığı hardal tozu

2-      2-3 yemek kaşığı ılık su

3-      3 yemek kaşığı zeytinyağı

4-      1 yumurta

Hardal tozu yumuşak bir kavram alana kadar ılık su ekleyerek karıştırın. Sonra diğer malzemeleri de

Güzellik Tüyoları, Basit Güzellik Sırları

ekleyerek karıştırmaya devam edin. Saç derinize masaj yaparak karışımı yayın ve duş bonesi ile kapatın. 45 dakika sonra şampuanla yıkayarak saçınızı durulayın.


İnce Saçlar İçin

1-      1 çay kaşığı Hint Yağı

2-      1 yeme kaşığı zeytinyağı

Hint yağını zeytinyağı ile karıştırın ve bu karışımla saç derinize parmak uçlarınızla masaj yapın. Sonrasında bir duş bonesi ile saçlarınızı çevreleyerek bir gece uyku sırasında böyle kalmasını sağlayın. Ertesi sabah kalktığınız da saçınızı şampuanla yıkayın ve durulayın.

 

Author: Mihri

Bir yanıt yazın