Sanaldan nasıl ilgi gösterilir, İlgi göstermek için ipuçları

Sanaldan nasıl ilgi gösterilir, İlgi göstermek için ipuçları, Mesajla nasıl ilgi gösterilir, Kadınlara nasıl ilgi gösterilir, Bir kıza mesajda nasıl ilgi gösterilir, Nasıl ilgi gösterilir, Uzaktaki Sevgiliye nasıl ilgi gösterilir, Erkeğe ilgi nasıl gösterilir, Birine nasıl ilgi gösterilir, Sanaldan nasıl ilgi gösterilir,

Sanaldan nasıl ilgi gösterilir birçok cevabı vardır. Bu ilgi gösterme yolları güzel sözler, romantik sözler, komik sözlerle yani kısaca onunla konuşarak olabilir. İlk olarak ilgi nedir onu inceleyelim. İlgi, karşınızdaki kişiyi düşünme ona değer verme ve ona önemsendiğinizi hissettirmektir. Peki, bu ilgi neden bu kadar önemli? Çünkü sizler karşı tarafa kendinizi koyun, eminim ki önemsenmek sizi iyi hissettirecek hoşunuza gidecektir. İlginin ne olduğunu ne işe yaradığını anladığınızı düşünüyorum. Peki, sanalda nasıl ilgi gösterilir, ne işe yarar?


Sanalda ilgi göstermek aslında normal ilgi göstermeyle çok bir farkı yoktur. Yani yüz yüze yaptığınız ilgiyi sanalda yapabilirsiniz. Güzel bir söz onu düşündüğünüzü göstermeniz her türlü aynı olur.

Örneğin;

Ona günaydın mesajı atmak. Ve ona nasıl uyuduğunu, kendini nasıl hissettiğini sorun. Bugün ki planını ne ona sorun. Ona planları hakkında bilgi verin yardımcı olmaya çalışın. İlgi göstermenin bir diğer yolu onu sıkmadan ona sürekli mesaj atmak ama sıkmadan…

Dışarı çıkacaksa üstüne bir şey almasını yani üşümemesi için mesaj atmak veya onu aramak.

Okula gidecekse hangi dersleri varsa o konuyla ilgili konuşmak ve yardımcı olmak.

Buna benzer birçok örneği var. Mantığını anladığınızı umuyorum. Şunu asla unutmayın ilgi görmek herkesin hoşuna gider hele bir de sevdiği birisinden bu ilgi gelirse bu ona daha fazla haz verir. İlginin en başında gelen şeyler ise ona sürekli GÜZEL SÖZLER, ROMANTİK SÖZLER söylemenizdir.  

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir