Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri

tumblr-sozleri

Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri, Cool sözler tumbl, Cool sözler tumblr kısa, Göndermeli sözler Tumblr, Naif sözler Tumblr, Tumblr biyografi sözleri, Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri, Tumblr sözler kısa, Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri, Mood Sözler Tumblr, Etkileyici sözler Tumblr, Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri,

Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri


 • Hayat geriye dönüp geçmişte yanlış yaptığımız şeyleri düzeltmemize izin vermiyor, ancak her günü bir öncekimizden daha iyi yaşamamıza izin veriyor.
 • İyi ve kaliteli insanlar ile oturup kalkın. Yalancı, vicdansız, kıskanç, cahil, cimri, sürekli geçmişi ile ilgili boş hikâye anlatanlardan, egosu yüksek ve her şeye olumsuz bakan kişilerden uzak durun. Merhametsiz ve sevgisiz insanlara sevginizi de zamanınızı da heba etmeyin.
 • Emeklerimi hiçe sayan insanlar için çabalamayı bırakalı çok oldu. Artık hak edenin yanımda olması için, en ufak bir zorlukta sırtını dönüp gitmek yerine benimle kalmayı göze alan insanlar için çabalıyorum. Üzüldüğümü hissedip, beni güldürmek için çabalayan insanlar değerli bende. Diğerleri çabalarımı hiçe sayacak kadar nankörse, ben de onları göremeyecek kadar körüm bundan sonra.
 • Geceleri ağlamam geçti artık. İşime gücüme bakıyorum. Biraz sensizim fazlasıyla sinirli. Tahammülüm yok insanlara. Daha doğrusu dünya boktanmış, insan eksik kalınca anlıyor. Bazen bir yalnızlık çöküyor. Sonra geçiyor. Aslında her şey geçiyor. Geçiyor da unutmaya bir çare bulamadım hala. Bazen bir şarkı gibi takılıyorsun aklıma. Sözlerim sen oluyor… Sokaklar üzerime geliyor, insanlar üzerime geliyor. Cümlelerim kısalıyor. Ben insanlarla konuşmak istemiyorum ki. Seninle konuşup saçmalamak istiyorum. Gülüşünü seyretmek istiyorum. Gülüşün hep gözümün önünde ama gülüşünden öpmeyi özlemenin bir çaresi yok. Bu çaresizlik yoruyor beni. Nefesini hissediyorum uyurken yanımda ama gözlerim karanlığa açılıyor hep. Hep karanlık hep. Bir umut var içimde, gözlerim uyandığımda bir gün yine görecek seni.


Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri

 • Bu zamana kadar iyi niyetimin de yaptığım iyiliklerin de hiçbir insanı düzelttiğini görmedim. Aksine nankörlüklerini ikiye üçü katladılar.
 • Hayatınızda ki insanların yerini belirlerken size karşı anlayışı, sabrı ya da yanınızda olduğu zamanlara göre karar verin. Herkese kapıyı açmamayı öğrenin. Yeri gelince vazgeçmeyi, kapıyı kapatmayı da bilin. Ve kimi kaybetmekten korkarsanız ilk önce onun kapıdan çıkacağını da.
 • Yük olur muyum diye düşündüğün yere ait değilsin. Kendini kısıtlamak zorunda hissettiğin yere ait değilsin. Anlatamadığın yere ait değilsin. Anlaşılmadığın yere ait değilsin. Kendini kendin gibi hissetmediğin hiçbir yere ait değilsin. Gurbetin de esaretin de bu yüzden.
 • Yüküyle, derdiyle, imtihanıyla barışan, başarır… Deveye hörgücü, kuşa kanadı, aslana yelesi ağır gelmez… Bütün mesele, bazı yükleri; bu yük benim kaderim diyerek karşılayabilmektir.
 • İnsanın dili şikâyete alıştı mı bir kere, ruhu daralmaya, gönlü sıkılmaya başlar. Ama içini ferah tutarsan, Şikâyetnameyi bırakırsan, şükretmenin, olumlu düşünmenin bir yolunu bulursan, gönül evin de bir o kadar genişler.


Tumblr Sözleri 2023, En iyi Tumblr Sözleri

 • Kavga çıkmasın diye sustuğum zamanlar, kırılmasın diye yuttuğum konular ve kaybetmemek için alttan aldığım insanlar oldu. Şimdi anlıyorum ki bazı kavgalar çıkmalı, bazı kalpler kırılmalı ve bazı insanlar kaybedilmeliymiş.
 • Artık bazı konularda gözüm açıldığı için çoğu kişiyle ama eskisi gibi iyi değil bu kimsenin işine gelmiyor ama benim baya işime geliyor.
 • Verilen değerin nankörü olmayın, gerisi hallolur.
 • Gecesini tanımadığım bir şehrin sabahına benziyorsun.
 • Bana karşı anlayışını hiç kaybetmeyen, beni severken değiştirmeye çalışmayan, bir kusurum
 • Olduğunda iğnelemek yerine bana anlatmaya çalışan ve nezaketini hiç yitirmeyen insana saygım sonsuz.

Author: Mihri

Bir cevap yazın