Türkiye’deki Marketler Hakkında Bilinmeyenler

marketler-hakkinda-bilinmeyenler

Türkiye’deki Marketler Hakkında Bilinmeyenler, Hangi ürün hangi markette ucuz, İndirim kodları, BİM sahibi kim, A101 sahibi kim, Şok sahibi kim, Bu haftaki indirimli ürünler, Yunus Market neden kapandı?, Yunus Market sahibi kim nereli?, Türkiye’deki Marketler Hakkında Bilinmeyenler, Market çalışanı hangi sektöre girer, Türkiye’deki Marketler Hakkında Bilinmeyenler, Zincirleme market ne demek?, BİM aktüel ürünler, Bu hafta indirimli ürünler, A101 aktüel, Aktüel, A101 aktüel ürünler, Aktüel ürünler kataloğu, Migros aktüel, Türkiye’deki Marketler Hakkında Bilinmeyenler, ŞOK aktüel, Haftanın Aktüel ürünleri, a101, bim aktüel ürünler kataloğu, Marketlerdeki fiyat karşılaştırması,

BİM – Birleşik Mağazalar A.Ş.

İsminin Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaltmasıyla BİM olan, Türkiye merkezli bir indirim marketleri zinciridir. 1995 yılında kurulmuştur. BİM Şirketin merkezi İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yer almaktadır burada kurulduğu bilinmektedir. BİM, Şubat 2021 itibarıyla Türkiye’de perakendecilik yani toptancılık sektöründe pazar payı en yüksek firmadır. Genel olarak tüm Türkiye illerinde ve ilçelerinde bulunan BİM mağazaları bir şube pozisyonundadır.

BİM’ de bu hafta indirimli ürünler nelerdir?


A101 – Yeni Mağazacılık A.Ş.

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. veya kısaca A101 ismini kullanmaktadır. Bu marketimiz Türkiye merkezli bir indirim marketleri zinciri olup Türkiye’de illerde ce ilçelerde hizmet vermektedir. A101 Şirketi, 28 Mart 2008 tarihinde kurulmuştur. Şirketin merkezi İstanbul’un Üsküdar ilçesi olup kurulduğu yer olarak bilinmektedir. Şuana kadar A101, Türkiye’nin 81 ilde, 923 ilçede, 2021 sonu itibarıyla 11.000’in üzerinde mağazasıyla yani şubesiyle hizmet vermektedir.

A101′ de bu hafta indirimli ürünler nelerdir?


ŞOK – İsminin uzun bir anlamı yoktur.

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş., Türkiye merkezli bir indirim marketleri zinciridir. Şirket, BİM ile aynı yıl yani 1995 yılında Migros marketler zinciri tarafından kurulmuştur. Ağustos 2011 tarihinde Yıldız Holding tarafından şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde oluşan grup tarafından satın alınmıştır. Şirketin merkezi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. Şuanda Türkiye’ de illerde ve ilçelerde şube olarak hizmet vermektedir.

ŞOK’ de bu hafta indirimli ürünler nelerdir?


Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir