WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma, Engellenen Özelliği Kaldırma

wp-ekran-gorruntusu-alma

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma, Engellenen Özelliği Kaldırma, WhatsApp durumunda ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu, WhatsApp ekran görüntüsü nasıl alınır, WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma, Engellenen Özelliği Kaldırma, WhatsApp durumu ekran görüntüsü almak suç mu, WhatsApp bir kez görüntüle ekran görüntüsü alınır mı, WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma, Engellenen Özelliği Kaldırma, Whatsapp Durum Sözleri için TIKLA!
 

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma, Engellenen Özelliği Kaldırma


Ülkeyi sevindiren haber! Whatsapp’ta tek kullanımlık fotoğrafların ekran görüntüsü ya da videosu alınmayacak. Whatsapp, bir defa görüntüle seçeneğiyle paylaşılan ekran görüntüsünü almayı engelledi.

Whatsapp bir kez görüntülenen fotoğraflarda ekran görüntüsü alınabilmesini engelleyen bir güncelleme yaptı.

Kullanıcılar buna ‘ son görülmem kapalı, okundu bilgim kapalı ekran alma kapandı, çevrimiçi oluşumu da kapattım rahatım. Whatsapp’ta hayalet gibi geziyorum’ diyerek yorum yaptı.

Whatsapp artık kendinize de mesaj atmanıza izin verecek.

Whatsappta Paylaşılan Sözler

Whatsapp ‘çevrimiçi’ bilgisini gizleme özelliğini getirdi. Kullanıcılar bu duruma ‘teşekkürler whatsapp artık çevrimiçi bile oluşunu izleyemeyeceğiz’ diyerek tepki gösterdi.


Twitter kullanıcılar bu duruma şu şekilde yorumlarda bulundular;

Whatsapp’da çok uzun süredir mavi tik ve son görülmem kapalı ama kesmiyordu şimdi çevrimiçini de kapattığıma göre hayatıma kaldığım yerden devam edebilirim.

Whatsapp çevrimiçi olduğunu kapatma özelliği gelmiş bundan sonra kimseye güven olmaz seven yüzükle gelsin.

Benim dedikodu malzemesi bitti maalesef…

Author: Mihri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir