Yalı Çapkını Bitiyor Mu, Yalı Çapkını Finali İfşalandı

yalı-çapkını-bitiyor-mu

Yalı Çapkını Bitiyor Mu, Yalı Çapkını Finali İfşalandı, Yalı Çapkını her gün saat kaçta, Yalı Çapkını hangi ailenin gerçek hikayesi, Yalı Çapkını Kazım ölecek mi, Yalı Çapkını Bitiyor Mu, Yalı Çapkını Finali İfşalandı, Yalı Çapkını Kazım kimdir, Yalı Çapkını Ferit ölecek mi, Yalı Çapkını Ferit ve Seyran aşkı, Yalı Çapkını Bitiyor Mu, Yalı Çapkını Finali İfşalandı,

Yalı Çapkını Bitiyor Mu, Yalı Çapkını Finali İfşalandı!


Yalı Çapkını dizisi her Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Seyran ve Suna Antep’in parmakla gösterilen iki güzel kızı. Kendilerini geliştirmişlerdir fakat iki kardeşin iki farklı karakteri hayalleri var. Seyran okuyup kendi ayakları üzerinde durmayı hayal ederken, Suna ile evlenmek ve o konaktan kurtulmanın hayalini kuruyor. Bir de İstanbul da Antepli Korhan ailesi var ve Korhan ailesinin reisi Halis Ağadır. Halis ağa Ferit’in yaptığı bu sorumsuzluklardan bıktığı için Ferit’i evlendirme kararı alıyor. Ferit’te uzun yıllar yurtdışında okuduğu, ailenin kurallarından örf ve adetlerinden uzak olduğu için çok da durumlara alışkın değildir.

Yalı Çapkını Dizi Sözleri, Yalı Çapkını Replikleri

Halis ağa Ferit’in evlendirme kararı veriyor ve buna Ferit’in itiraz etme imkânı yoktur. Ferit’e uygun en iyi kızı bulmaya Antep’e büyük gelini gönderiyorlar. Önce Sunaya karar verilse de isteme günü Sunanın kahveleri dökmesi ile ve Ferit’in de Seyrandan hoşlanması ile Seyran isteniyor ve Ferih ile Seyranın hikâyesi başlamış oluyor.

Ferit; yalıçapkının yakışıklı oğlu. Evin çalışanı sultanla eskiden ilişkileri var olduğunu biliyoruz. Sultanın oğlunun Ferit’ten olduğuna dair iddialar etrafta dolaşmakta.

Esme yaşadığı mide bulantıları sonucu hamile olduğu konuşuluyor.

Yalı Çapkını Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

Ferit’in abisinin çocuğu olmuyor ve sunayı da Ferit’in abisi ile evlendirmeye çalışacaklar ve suna da o yalıya dâhil olacaktır.


Seyranla Ferit’in Sonu Ne Olacak?

Sahte evlilik sona doğru gerçeğe dönüşecek. Seyranın Ferit’e yüz vermemesi ile Ferit seyrana daha çok âşık olacak ve etkilenecektir. Onu elde edemediği için hırslanacaktır.

Seyranla Ferit’in evlilikleri gerçek olacak fakat Ferit ileride seyranı tekrar aldatınca seyran evi terk ediyor ve Ferit’in egosundan dolayı kendine bunu yedirememesi nedeniyle intihara doğru sürükleniyor.

Author: Mihri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir