Yargı Dizisi Hakkında Detaylar

yargi-dizisi-hakkinda-detaylari

Yargı Dizisi Hakkında Detaylar, Yargı dizisi sözleri, yargı dizisinde bilinmeyenler, Bu hafta yargı dizisi, Yargı dizisi fragman, Yargı dizisi başroller, Yargı Dizisi Hakkında Detaylar, Kaan urgancıoğlu kim, Pınar deniz kim, Yargı dizisinin yönetmeni, Yargı Dizisi Hakkında Detaylar, yagı dizisinin önemli yerleri,

Yargı – Türk Televizyonun yeni dizisi

Yargı, Ay Yapım imzalı güzel bir dizi olarak karşımıza çıkıyor, yönetmenliğini ünlü Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan aksiyon, dram, psikolojik gerilim, polisiye ve hukuk türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaşmaktadır.


Yargı Dizisi Sözleri, Yargı dizisi replik sözleri, Anlamlı yargı sözleri TIKLA !

Kaan Urgancıoğlu kimdir?

8 Mayıs 1981’de Aydın ilinde doğdu. Baba İzmir, Tireli, anne Suriye ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji’nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji’nde bitirdi. Yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nde 2007 yılında bitirdi. Öğrencilik yıllarında Karaoğlan ve Kampüsistan dizilerinde başrol oynayarak oyunculuğa ilk adımını attı. İlk sinema filmi Ispanaktan Nağmeler (2005) idi.

Yargı Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

Başarılı oyuncu Yükseköğrenimini tamamladıktan sonra New York’taki Stella Adler Studio of Acting’de oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra Türkiye’ye döndükten sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Çetin Sarıkartal’ın yönettiği Ara adlı tiyatro oyununda rol aldı. Kara Sevda dizisindeki Emir Kozcuoğlu rolüyle 2015’te Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri’nde En iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne laik görüldü. Şuan da Yargı dizisinde başrol oyuncusu olarak boy göstermekte.

Yargı Dizisi Sözleri, Yargı dizisi replik sözleri, Anlamlı yargı sözleri TIKLA !


Pınar Deniz Kimdir?

Başarılı oyuncu Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak 4 Kasım 1993’te Adana’da dünyaya geldi ve iki yaşından sonra İstanbul, Tarabya’da büyüdü.İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk adımını 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak ayak attı.


Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde baş gösterdi. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini başarılı bir şekilde canlandırdı. Yine 2018 yılında yayınlanan, başrolünü Berk Cankat’la paylaştığı Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe karakterini  başarılı bir şekilde canlandırdı. Ayrıca Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırdı. 2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yargı dizisinde Aşk 101’de birlikte rol aldığı Kaan Urgancıoğlu ile başrolleri paylaşmakta ve “Ceylin Erguvan” karakterini canlandırmaktadır.

Yargı Dizisi Sözleri, Yargı dizisi replik sözleri, Anlamlı yargı sözleri TIKLA !

Author: Musti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir